Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek? A férjem...

Mit reggelizzek? A férjem elvitte az utolsó zsemlét, én meg nem tudok kiugrani sehova, mert alszik még a kisbabám és éhen halok.

Figyelt kérdés

ha nem eszek, annak az lesz a vége, hogy leesik a vércukrom és rosszul leszek.

:(


éhes vagyok és enni akarok!!!! :DD


2011. aug. 25. 07:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a férjed nem azért ette meg az utolsó zsemlét, hogy éhen halj, nem is értem itt egyik hozzászólót.

Meg azt se, hogy ha paprika van az ablakban, miért baj, ha megeszed, nem arra való?

Mennyi volt a sajt? 5 dekával már el lehet lenni, 10 dekával kibírod ebédig.


Vagy felmész a netpincer.hu oldalra, és rendelsz magadnak valami kaját.

Vagy tényleg megeszed a bébiételt, remélem, abból nem csak 1 van otthon.


Tejbedara, tejberizs, ha nincs tej, akkor főtt rizs, főtt tészta, főtt krumpli, nem hiszem el, hogy semmi sincs otthon meg a fagyasztóban. Keksz, babakeksz? Valami gyümölcs? Valami konzerv?

Csinálhatsz rántott levest és a tojás helyett mehet bele tészta. Ha van krumpli meg 1 db. hagyma, lehet krumplileves. Nem reggelire való, de ha ez van, ezt kell szeretni.

2011. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

nos, igen, üres a konyhám, csomó mindenem van itthon, de nincs kenyér, zsemle, tojás, tej (már nincs, megittam az utolsó bögrével), zöldség van, répa, stb. de én ilyet nem eszek reggelire. Gyümölcs van, de az engem nem laktat.

(körte van itthon egyedül)


mint írtam, ma megyünk nagybevásárolni, mivel a férjem ma szabin van, nagybevásárolni meg akkor szokás, amikor már tényleg üres a konyha

Az vesse rám az első követ, akinek még soha életében nem volt üres a konyhája!!

Én messze lakom a jó közérttől (spar, tesco), itt a sarki közért is néha tök üres és drága.

Nem értem, miért vagyok emiatt rossz???

2011. aug. 25. 09:10
 23/68 anonim ***** válasza:
36%
Reméljük a gyereked étkezésére azért majd jobban figyelsz. Hány éves vagy?
2011. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

A férjem 10 kor végez és hozatok vele valamit. Egyébként a mélyhűtöm tele van, mindenfélével, van tejfölöm, tejszínem, ezere és ezer fűszerem, csupán csak egy normális REGGELIHEZ való nincs itthon. Na ennyi.

Nem kell ezért engem lecseszni

És igen, megeszem a bébiételt, az áfonyában még annyira nem bízom és van itthon még persze.


van hagyma és van krumpli, krumpli megy majd az ebédhez, mert most olvasztom ki a csirkemellet. Nincs müzlink meg ilyenek, mert azt nem szeretjük. Felvágott elfogyott, azt csakis frissen esszük, főleg én, mert szoptatok, nem ehetek sokmindent.

Vaj is van, margarin is van és kis sajtocska is volt. Paradicsom is van, de azt most nem, mert a héten már többször ettem és nem kell hogy allergizálja a babát, paprikát ettem. Szóval azért nem annyira üres a konyha

Csoki nincs persze, majd azt eszek reggelire.


Mi kellene még?

2011. aug. 25. 09:14
 25/68 A kérdező kommentje:

Ja és a legfontosabb, hogy tegnap vendégség volt, volt mindenféle kaja és süti. Utána szerintem elfogadható, hogy picit üresebb a konyha, nem?


na de elég már, nem fogok miattatok bosszankodni, inkább megvárom a férjem, hogy jöjjön haza az én finom Mekis kajámmal :D


szép napot!

2011. aug. 25. 09:17
 26/68 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig akárhány családban jártam mindehol előfordult, hogy totál üres volt a konyha, se tészta se tojás, se liszt még tej se, semmi zöldség vagy gyümi. Anyuéknál is jártunk így, meg jártunk itthon is így. Szomszédaim is jártak így. És aztán? Szerencsére nem haltak éhen! ÉLÜNK!


Az a lényeg, hogy kérdező azért ettél, mert ha szpotatsz is akkor kell az enegria és a vitamin! De azért legközelebb figyuzz oda! Én a helyedben rendelnék valamit! Üdv.

2011. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%

Na ide akartam kilyukadni. Anyu mondja mindig amikor azt mondom, hogy nincs itthon semmi, amit enni lehetne, hogy helyesbítek nincs itthon semmi amit enni szeretnél / ami a fogadhoz való.

A felsoroltak alapján, azért lehetett volna mit reggelizni.

2011. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
És a mekis kaja szoptatósnak való?
2011. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
82%
kamuszagú kérdés
2011. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

Szeretem a mekis kaját, nem eszem olyan gyakran, de a reggeli menüjét az egyiket nagyon nagyon szeretem! Meg az almás pitét! A többit már jó régen nem ettem, talán a terhességem előtt, de azokat most nem kívánom.

Nem lesz emiatt gond a szoptatással.

Anyuéknál is sokszor üres a konyha, anyu vagy apu minden reggel lemegy a sparba és bevásárol. Lakásban laknak, nekik ez egy program. Én ezt nem tehetem meg. messze vannak ezek a helyek, de hamarosan lesz egy közelebbi és akkor babástul is ki tudok majd menni. :)

2011. aug. 25. 09:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!