Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek? A férjem...

Mit reggelizzek? A férjem elvitte az utolsó zsemlét, én meg nem tudok kiugrani sehova, mert alszik még a kisbabám és éhen halok.

Figyelt kérdés

ha nem eszek, annak az lesz a vége, hogy leesik a vércukrom és rosszul leszek.

:(


éhes vagyok és enni akarok!!!! :DD


2011. aug. 25. 07:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
Nem kamu, hidd el, ilyen esetek is vannak. :)
2011. aug. 25. 09:31
 32/68 anonim ***** válasza:
85%
Hát én nem égettem volna magam ilyen kérdéssel, max ha 12 éves lennék... De egy felnőtt nő, egy anya, ennyire eszetlen, hogy itt kérdezi meg, mi legyen a reggelije, mert nincs otthon zsemle... Jaj...
2011. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Jót szórakoztál ezzel a kérdéssel ugye???
2011. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet, hogy túlságosan gondoskodó vagyok, de ez nálunk úgy működik, hogy szétnézek, hogy mi van mi nincs otthon, mi kell holnapra. lehet igazándiból tudatosulni se tudatosul bennem, ha minden megvan, de ha nincs akkor az esti sétát egybe kötjük a vásárlással. pl.: ha látom, hogy csak 1 zsemle van otthon, ami lehet kell a férjemnek és nekem nem marad, akkor este séta közben veszünk néhány darabot.

Számomra néhány alapvető dolog nem képezi a nagy bevásárlás részét. Ilyen a pékáru és a tejtermékek. olyan sokat úgyse tudok belőle venni, hogy a következő nagy bevásárlásig elálljon.

2011. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

Igen, jól szórakoztam. Nekem nem lehet, mert anyuka vagyok? Amúgy minden igaz ennek ellenére, csak gondoltam, feldobom, hogy jót nevessetek, legyen egy jó napotok.

De hát ezen nem mindenki szórakozott.


És mert nekem most ma nagyon nagyon jó kedvem van, örülök, mert együtt fogom tölteni a napot a férjemmel és a kisfiunkkal :)

Egyszerűen fel vagyok ma dobva. :)

2011. aug. 25. 09:56
 36/68 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem sok öröm lehet az életedben, ha ezzel a kérdéssel sikerült magad elszórakoztatni...
2011. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

Ja és azért is vagyok most ennyire feldobva, mert tegnap nagyon nagyon jól sikerült a vendégség, minden kajám jó lett és még a gyerekek is jól elvoltak. :)

Talán a hormonok, nem tudom.

2011. aug. 25. 09:58
 38/68 anonim ***** válasza:
85%

en komolyan elgondolkodtam, hogy egyes embereknek milyen problemai vannak. Vannak akik eheznek, nincs ivovizuk, es rettegnek egy vihartol.


Es itt vagy Te draga jo Kerdezo. Nem olvastam vegig a topicot. De remelem sikerult enned, ha mast nem is, a ferjed paprikaja a szadba kerult es mar nem vagy ehes...

2011. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:

Nálunk is alap a felvágott, a zsemle a sajt, a tej és a paradicsom. Ezek mindig vannak itthon. Ma így sikeredett, hogy nem marad meg semmi, de várható volt, tegnap mindent fel használtam, hát ez van, most emiatt nem tartom magam hanyagnak. Ma éppen üres picit a konyha, de estére is ismét tele lesz


Nekünk a konyhában van egy tábla, amire írjuk, mi van fogyóban, cukor, liszt stb. és megvesszük. Én úgy gondolom, semmit nem csinálok rosszul, most épp itt ragadtam a gép előtt, mert töltöm fel a tegnapi képeket és küldöm el, remélem hamarosan végzek, mert már unom picit, de jó nézni a gyerkőcöket rajta.


Na mindegy, legyen azért szép napotok, a rosszabb indulatú válaszolóknak is.

2011. aug. 25. 10:02
 40/68 A kérdező kommentje:

ja azért ne csináljunk már ebből ekkora gondot, hogy másnak már ivóvize sincs, akkor miért vagy még itt és olvasod a topicomat. Én már rengeteg hasonló kérdésre válaszoltam, nem pont ezen az oldalon és olyan jól el lehet hülyülni, kialakul egyfajta hangulat.

Látom, te nem lehetsz valami boldog vidám emberke...


nem baj, azért neked is jó napot!

2011. aug. 25. 10:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!