Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek? A férjem...

Mit reggelizzek? A férjem elvitte az utolsó zsemlét, én meg nem tudok kiugrani sehova, mert alszik még a kisbabám és éhen halok.

Figyelt kérdés

ha nem eszek, annak az lesz a vége, hogy leesik a vércukrom és rosszul leszek.

:(


éhes vagyok és enni akarok!!!! :DD


2011. aug. 25. 07:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit hanyag,kicsit paramami,hogy nem ehet csak X alkalommal paradicsomot,meg kicsit válogatós hogy a tegnapi felvágott nem jó,meg kicsit hisztis hogy nem birja ki 10ig reggeli nélkül...
2011. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

olyan jókat nevetek rajtatok rossz indulatú válaszolók.

Nincs tegnapi felvágott, a frisset úgy értettem, hogy nem esszük egy hétig a sonkát.


De kár, hogy nektek nincs jó kedvetek, talán ha lenne csodaszép otthontok, férjetek és egy gyönyörű babátok, és rengeteg barátotok, akkor talán másképp lenne.


2011. aug. 25. 10:58
 43/68 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha nekem csodaszép otthonom lenne, férjem, gyönyörű kisbabám és rengeteg barátom, akkor nem tenném fel a "mit egyek reggelire elvitte a férjem az utolsó zsemlét" kérdést a gyakori kérdések.hu-n. Helyette a csodaszép otthonomat csinosítgatnám, a férjemnek főznék, a gyerekemmel törődnék és ha végképp ne lenne tennivalóm és szétunnám az agyamat, akkor felhívnám a rengeteg barátom egyikét. ;)
2011. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező vagy egy unatkozó, képzelgésekben szenvedő tizenéves, vagy pedig egy unatkozó anyuka. Az ilyeneknek szaporodni is kár.
2011. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
86%
van csodaszép otthonom,gyerekem,párom...ha ennyi barátom lenne mint neked,meg tudnám egyiket kérni hogy hozzon nekem reggelit!!
2011. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

Nem unatkozom! Mert fórumozok, akkor már haszontalan vagyok? Egy anyuka sosem unatkozik, egyszerűen arról van szó, hogy nem volt mit reggeliznem, innen indult a kérdésem és most már itt szapultok, pedig ha jól végiggondolnátok, semmi rosszat nem tettem és teszek.


az ebéd is mér készen van. Mustáros-tejszínes csirke pennével. Ez gyors és finom is. :)


A képek feltöltésem miatt ragadtam itt, amivel már végeztem, most már csak kicsinyítek párat és már itt sem vagyok. Addig netezek, híreket olvasok és persze a ti szapulásotokat is.

2011. aug. 25. 11:13
 47/68 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, azért a barátságnak vannak határai, vagy talán a tieid munkanélküliek?

Ne essünk át a ló túloldalára, borzalmasan rosszak vagytok, hát hihetetlen, hol van a humorotok?

2011. aug. 25. 11:19
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdezőt egyáltalán nem akarom bántani. Inkább az jutott eszembe mindjárt az elején, hogy a magyar ember (meg még néhány európai) szinte kétségbe esik ,ha nincs otthon pékáru. Anyósom is ilyen. Inkább dobálja ki a penészes kenyereket, minthogy nehogy ne legyen otthon. Pedig higgyétek el, ez egy szokás, rossz szokás, sok mindennel lehet helyettesíteni. A japánok és a kínaiak nem élnek napi szinten ilyenekkel, nincsenek is elhízva. Helyette esznek rizst. Tészta, rizs mindig kell, hogy legyen a spejzban, nem romlik meg. Egy kis sajtos tészta reggelire laktató és egészségesebb mint a pékáru. Rizst is számtalanféle módon el lehet készíteni, akár sült zöldséggel, ha más nincs.
2011. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a sajtos tésztát. :) Én mindig zsemlét eszem reggelire, nekem ezt kell, mert alacsony a cukrom. De nem olyan vészes. Végülis tudtam enni, nem volt akkora gond, csak hát a zsemle hiánya, de nem okolom a férjemet, mert akkor meg ő nem tudott volna mit enni. És inkább egye meg ő a kezelés előtt, mert én itthon tudtam enni paprikát sajttal.

Nem szoktam reggelire főétkezésnek megfelelt ételeket enni, nem is szoktam, el sem tudom képzelni. Ettől nem kell most megint lehurrogni. Nálunk is mindig van pékáru, mondom miattam meg főleg, mert éjszak is néha arra kelek, hogy ennem kell. De most úgy alakult, hogy elfogyott, ez van. De már minden rendben, férjem itthon hamarosan, és tudunk ebédelni.

Nem értem a többi válaszolót, miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni, én csak arra tudok gondolni, hogy a való életben sem lehetnek valami érdekes és boldog, kiegyensúlyozott személyek. Szerintem ha valaki jól érzi magát a bőrében, akkor az a válaszain is meglátszik.

2011. aug. 25. 11:31
 50/68 anonim ***** válasza:

megvan a tökéletes megoldás.

legközelebb csinálj muffin-t rakd a fagyasztóba sütve vagy nyersen az már csak jó reggelire.

2011. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!