Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most minden nap főzeléket...

Most minden nap főzeléket kell ennem, de miért?

Figyelt kérdés
A történethez hozzá tartozik hogy szociális alapon köz étkeztetést kapok. De nem is ez a lényeg. Hanem az hogy ezen a héten már egy más után harmadszor főzeléket kapok. Kedden kukorica főzeléket, szerdán sárgarépa főzeléket, (Ma) csütörtökön zöldborsó főzeléket. Hónap meg majd ennek 3 keverék főzeléke lesz? Az még ok. Hogy főzelék. Mert szeretem a főzelékeket. Na de amikor egymás utáni napokon csak főzelék. Na de miért csak főzelék?

tegnap 10:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
91%
#30, akkor ez a válasz: mások pénzén eszel, és abból erre telik, a főzelékre.
tegnap 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%
Na, akkor maradj csendben és örülj, hogy kapsz bármit is teljesen ingyen!
tegnap 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
30-as és 31-eknek! Azért mert valakinek nincs pénze, vagy valaki csoró. Azzal nem kellene bunkónak lenni! Mert ne adj isten te is kerülhetsz, az én helyzetemben. És akkor majd neked sem fog jól esni ha olyan bunkó leszel, mint most ti ketten.
tegnap 15:06
 34/38 anonim ***** válasza:
83%
Miért minket kérdezel és nem a céget aki főz? Mi honnan tudjuk? Tőlük kérdezd, hogy elment az eszük? Oké hogy ingyenevőknek adják meg olcsón akarják kihozni de mindennek van határa.
tegnap 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, már régóta tőlük kapod az ebédet? Máskor is egymás után 3x van főzelék? Vagy csak ezen a héten?

Előfordulhat, hogy nem érkezik meg időben a megrendelt szállítmány, és gyorsan át kell variálni az étlapot. Egy családi háztartásban is megesik, hogy hiába szeretnék pl. aranygaluskák készíteni, ha éppen sehol nem kapok diót. Lesz helyette más.

Vagy bedöglik a sütő és a tűzhelyen kell valamit rittyentenem, hiába a sütőben terveztem az aznapi menüt.

Ha csak most fordult elő - vagy ritkán -, akkor lépj túl rajta; holnap remélhetőleg már nem főzelék lesz.

tegnap 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyen is van és a minőségével sincs bajod (nekem lenne), akkor mi a baj? Még csak nem is ugyanolyan főzelék.
tegnap 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nem kell mások elől elvenni a lehetőséget, intézz magadnak kaját, hidd el sokan örülnének neki.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Éhes ember nem válogat.
tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!