Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most minden nap főzeléket...

Most minden nap főzeléket kell ennem, de miért?

Figyelt kérdés
A történethez hozzá tartozik hogy szociális alapon köz étkeztetést kapok. De nem is ez a lényeg. Hanem az hogy ezen a héten már egy más után harmadszor főzeléket kapok. Kedden kukorica főzeléket, szerdán sárgarépa főzeléket, (Ma) csütörtökön zöldborsó főzeléket. Hónap meg majd ennek 3 keverék főzeléke lesz? Az még ok. Hogy főzelék. Mert szeretem a főzelékeket. Na de amikor egymás utáni napokon csak főzelék. Na de miért csak főzelék?

ma 10:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd a főzőkonyhát.

Szociális konyha nagy tételben főz egyébként és ezeket olcsó előállítani.

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%

1. A főzelék egészséges.

2. Ha nem tetszik, főzhetsz magadnak, amit kívánsz.

ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2-es! Nem véletlen hogy szociális alapon kapom. 2., Mivel kerekes székes rokkant vagyok. Igy nem tudok a gáztűzhelynél főzni. Sőt else érem a székből a gáztűzhelyét. De azért okoskodsz. Minden esetre az okoskodásodért ment a piros X.
ma 10:14
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudják olcsón megcsinálni. Hidd el jobb és egészségesebb mint a szelet kenyér egy karika uborkával.


A 2es meg arta utalt hogy ingyen kapod az ételt tehát értékeld. Ha nem lenne a főzelék, enned se lenne mot

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%
Attól függetlenül igaza van, hogy ez így kissé gáz. Mamám is kap ilyet. Bár sok a főzelék és a karfiol, de nem így.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így gondoltam, köszönöm, hogy valaki értette! :)


2. voltam

ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért, mert az az olcsó, gyors és könnyen, nagy mennyiségben elkészítheto étel.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
De minden nap főzelék? Az egy kissé unalmassá és egyhangúvá válik akkor az étkezés.
ma 10:49
 9/38 anonim ***** válasza:
44%
Van vagy 100 féle főzelék. Se unalmas se egyhangú nem lesz. Az elkészítési módja se azonos. De ha nem tetszik, akkor a lehetőségek: 1 lemondod és rendelsz máshonnan magadnak, 2 panaszt nyújtasz be
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy unalmas. De semkiképp sem egyhangú. A helyedben nagyon örülnék hogy ennyifajta a zöldség és megkapsz minden szükséges tápanyagot
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!