Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Most minden nap főzeléket...

Most minden nap főzeléket kell ennem, de miért?

Figyelt kérdés
A történethez hozzá tartozik hogy szociális alapon köz étkeztetést kapok. De nem is ez a lényeg. Hanem az hogy ezen a héten már egy más után harmadszor főzeléket kapok. Kedden kukorica főzeléket, szerdán sárgarépa főzeléket, (Ma) csütörtökön zöldborsó főzeléket. Hónap meg majd ennek 3 keverék főzeléke lesz? Az még ok. Hogy főzelék. Mert szeretem a főzelékeket. Na de amikor egymás utáni napokon csak főzelék. Na de miért csak főzelék?

tegnap 10:01
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
19-es. Igen menzás kaja. És igen 0 Ft/nap/ebéd. És azért gusztustalannak nem nevezném. Ahhoz képest azért ehető minőség. Persze ettem már én is finomabbat és jobb minőséget. De mint írtam ehető minőség. Az hogy sótlan. Utána lehet sózni. Az hogy egy kaja nem túl édes, PL: tejberizs, azt utána lehet cukrozni. Vagy hogy mire óda ér hozzám az ebéd addigra kihül. Na és? Van mikró, aminben újra lehet melegíteni az ebédet.
tegnap 12:39
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor panaszkodni akarsz vagy tippeket, vagy együttérzést? Nem igazán tudom eldönteni mi a kérdés célja.
tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
22-es. A kérdést olvasd el! Egymás utánba három napon keresztül van főzelék. Közben meg más nincs!
tegnap 13:03
 24/38 anonim ***** válasza:
92%
#23: Jó. És...? Úgy néz ez itt ki, mint a közétkeztető cég ügyfélszolgálata...?
tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert ez van ingyen. Ez a válasz a kérdésre konkrétan, bár ezért fölösleges volt félteni.
tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
91%
Ne válogass, örülj, hogy kapsz enni.
tegnap 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
91%
Ingyen konyha, örülj, hogy kapsz enni. Nyugodtan elmehetsz dolgozni és akkor eszel amit szeretnél. Gondolom ez nem opció.
tegnap 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
83%

Tökre megértem, hogy unod. Az ok egyszerű: ennyi pénzből ezt tudják kihozni úgy, hogy ne csak a kalória legyen meg, hanem azért a legfontosabb tápanyagok is benne legyenek. Csinálhatnának krumplis tésztát is, de akkor nem lenne meg az előírt (és biológiailag az egészséghez szükséges) fehérjebevitel.


Ha esetleg szeretnél színesíteni rajta, és van mikród amit tudsz használni, nameg pénzed az alapanyagok beszerzésére, akkor szívesen küldök pár receptet. A mikrót tudod alacsonyabbra tenni, mint a gáztűzhely.

tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
A kutya ott van elvermerve, hogy mondjuk a konyha 300-400 forintot kap adagonkent. Abbol kell mennyiseget es minöseget adni. A fözelek olcso es könnyü variälni, gondolom megvan a konyän a heti büdzse es abbol kell a lehetö legjobbat kihozni.
tegnap 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
28-asnak! "nameg pénzed az alapanyagok beszerzésére." - Nem véletlen kapom szociális alapon ingyen az ebédet!
tegnap 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!