Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha öt napra összesen két...

Ha öt napra összesen két almátok, három tojásotok és egy félliteres joghurtotok lenne, hogy oldanátok meg az étkezést?

Figyelt kérdés
Pár válasz után leírom, miért tettem fel ezt a kérdsét. Nem vagyok troll, komolyan kérdezem.
2020. júl. 19. 16:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

50-es, ez nagyon szépen hangzik, és gyakorlatban működne is, ha nem lenne része a történetnek, hogy a telefonját is ellopták.

Amúgy olyan személy, aki már vagy tíz éve kirepült a caládi fészekből, és úgy, ahogy itt valamelyik válaszoló írta, mirelit kaják, pizza, rántotta, ilyeneken él.

Valaki kérdezte, hogy hogy oldotta meg. Azok alapján, amit elmesélt, egy csomó vizet ivott meg dohányzott, és volt otthon még neki valami gabonapehely - tej nem.

2020. júl. 20. 23:37
 52/56 anonim ***** válasza:
0%
Jo, elloptak a telojat, de szamitogepe csak van otthon. Egy fiatalnak szokott lenni.
2020. júl. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
43%

52, nincs. Meg senkinek nincs, akit ismer. Egy számot se tud fejből, hogy megkérje pl anyut, hogy legyen szíves, utaljon át a haver számlájára pénzt gyorsan.

Vagy árva, nincs egy barátja sem és egy tanyán lakik, szomszéd nélkül.

2020. júl. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
52. Nem minden fiatalnak. Ha okostelód van, nem feltétlenül szükséges gép.
2020. júl. 21. 07:13
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés jó volt legalább arra, hogy okuljak belőle. Én tudnék kölcsönkérni, de nem szeretek kéregetni, tehát inkább megyek is, veszek ki pénzt az automatából, hogy bankkártya, iratok nélkül se legyek pénzzavarban.
2020. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
68%
Átmentem volna a szomszédhoz,vagy kell annyi kapcsolati tőkének lenni egy embernek,hogy három napra egy ötezrest kérjen valakitől,ha már otthon semmi kaja tartaléka nincsen.
2020. júl. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!