Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan "bizarr" étel, amit...

Van olyan "bizarr" étel, amit te mondjuk nagyon szeretsz, de nagyon sokan viszont alapból viszolyognak tőle? Ha igen, melyik ez az étel és mi az, amit még kipróbálnál emellett?

Figyelt kérdés

Nálam ilyen pl.: a pálpusztai, vagy más hasonló büdös sajt, esetleg a kínai száznapos tojás vagy a japán rothasztott szójabab, a Natto.


Ami engem még nagyon érdekelne: Surströmming (svéd rothasztott hering), büdös tofu (kínai specialitás), cordyseps gomba (rovarokon tenyésző parazita gombafaj), rovarból készült snack vagy egyéb étel (persze egy kis szíverősítő után), friss durián, csiga, élő tengeri sün frissen felnyitva, Shiokara (erjesztett japán tengeri herkentyű), Narezushi (a sushi őse; hal rizs között elvermelve, több hónapig erjesztve).


2019. aug. 19. 09:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekkorom két kedvence amit csak akkor csinálok magamnak ha a család nincs otthon, mert ők szó szerint rosszul vannak tőle. Az egyik a tejleves, a másik a kakaós tészta. Szerintük undorító.
2019. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Vese velö az állat veséje és az agyveleje

véres hurka,

disznosajt tele belsöségekkel

pacal

nyelv


nem kell messzire menni elég a magyar konyhát megnézni.

2019. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Uncsi tesóm kedvence: Májkrémes kenyér lekvárral.
2019. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Rosszul lettem
2019. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A duriannal semmi baj nincsen, nagyon finom gyumolcs! (Persze csak ha normalis erettet fogsz ki)
2019. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én is maradnék a magyar "bizarr" ételeknél: tehéntőgy pörkölt, kakas vagy pulyka here pörkölt, abált malacfej paprikásan fokhagymásan,a birkapöröltből a birkafej szemmel együtt,vagy a birkafarok. Holland vendégek például nem nagyon akarták elfogadni miért töltjük a disznó máját,tüdejét stb. a saját belébe rizs kíséretében.
2019. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Kvargli sajt.

Úgy általában a nagyon büdös sajtok. Még direkt ki is rakom őket érni, dobozban. :D

Az az édes cukros, fahéjas hering, ami az Ikea-ban kapható, először rosszul voltam tőle, de most már imádom, másnaposságra kifejezetten jó egy ismerősöm szerint.

Disznósajt-erre nekem egyszer egy lakótársnőm szólt be, hogy menyire gáz vagyok, nőként disznósajtot enni. De ugye az ő bagózása az szexi.


Kocsonya.


A pirított bogarak engem is érdekelnének, olyan mint a csipsz állítólag. A rothasztott hering is, bár attól valószínű allergiás rohamom lenne, a nagyon erjedt kajáktól az van.

2019. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Ja kakashere, agyvelő borsosan. :P
2019. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorunk nagy utáltja, a menzakaják csúcsa: a finomfőzelék. Imádom.
2019. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a sült disznóvér :D Tudom, nem bizarr, de a sport szelet kenyérrel se semmi. A duriánt én is megkóstolnám, a disznósajt nálunk alap
2019. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!