Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyam be akar intezni nekem...

Anyam be akar intezni nekem egy szomszed csajt ~25 eves en ~29 nem kell nekem mi az anyamat tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mentalis beteg vagyok, rengeteg szemelyiseg zavarral (nincs borderline, meg pszichopata, narcisztikus meg ilyenek), de nem jok. Major depresszio meg 6 probalkozas onvegzes.


Utolso dolog ami kell nekem egy csaj, lehet ezeket elmondom neki es elkoltozik, de nem mondhatom el mert akkor elmondja a tobbieknek aztan eljut anyamhoz aki lofingot sem tud errol.


MI az anyamat csinaljak>?



jún. 2. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

#50 Attól, hogy nem mondja, sejtheti anyád és bárki más, hogy mi van a papíron leírva. Meg, igazából az számít, ami látszik belőled, látszik rajtad. Mármint a külső szemlélőnek az számít. Tiszteletet érdemel, hogy igyekszel ezt korlátozni, nem zúdítani mindenkire.


Továbbra is azt mondom, hogy érdekes, és mint más is írta, intelligens ember vagy. Sajnálom, hogy nem tudsz (nem nem akarsz, megértem) "normális" életet élni, kapcsolatokat kialakítani, élvezni az élet örömeit. Bármivel, ami közelebb vinne ehhez, érdemes élni. Legfőképpen emberi kapcsolatokkal. Hiszem és magamról tudom, hogy egy másik ember, akivel kölcsönösen egymásra tudsz hangolódni, mindent összevetve többet ér, mint bármilyen szakember vagy dilibogyó. (Nem kicsinylem le a szakértelmet, a psziché valóban tanulmányozható és a defektusok kezelhetők, mondjuk inkább úgy, a szeretetkapcsolatok nem nélkülözhetők.)


Visszatérve az eredeti kérdésre, abban is lehet valami, hogy csak túlgondolod a dolgot. A csajnak kényelmesebb és olcsóbb a szomszédban kimosni, mint lemenni a szalonba. Nem feltétlenül "csajt akar beintézni" az anyád, lehet, csak te gondolod.

jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%

"rengeteg dolog amitol elhanyna magat egy ember ha elolvasna az idegtol"


Ehhez még annyit, én sokszor a "normális" emberektől hányom el magam, amit művelnek, gondolnak és mondanak.

jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
79%

"Szid pszichologus szid pszichiater"


Ha valóban így van, akkor ezeket a konkrét személyeket szerintem hanyagolni kellene. A terapeuta, sem az orvos, nem szidhatja a beteget. Pont. Erősítsen meg vagy cáfoljon valaki, aki jobban ért hozzá.

jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy nem tudok valtozni. es nem is akarok meg ez a komfort zonam. nem is tudom hogy tudok e mas lenni. nincs is kedvem ezen a szron atmenni. orulok ha csend van. kivul belul. nincsenek emberek korulottem.. egyedul vagyok.
jún. 3. 10:32
 55/65 anonim ***** válasza:
Jól érzed magad?
jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem volt ilyen helyzetben el sem tudja képzelni mennyi szenvedéssel jár. A pozitívum az, hogy magad is belátod, hogy beteg vagy. Ezért sem szeretnél kapcsolatot-megelőzve ezzel az esetleges problémákat. A gyógyszerek erősen hatnak a libidóra- rossz irányban. Nélkülük viszont rosszabb lenne.
jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:

ez most ironia vagy szarkazmus nem tudom eldonteni.


ha komlyan kerdezed?... hat most egyeedul vagyok itthon igy jol, egy masik reszem meg most.. nem tudom. nem tudom megitelni sehogy talan. De most vettem be a gyogyszerem nem reg, szoval lehet amiatt. aztan majd par ora mulva bekapcsolok.

jún. 3. 10:41
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem irónia, nem szarkazmus. #54-re reagáltam. Vágysz-e bármire, szeretnéd-e, hogy bármi megváltozzon, vagy megfelel minden ahogy van.
jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
14%
Ez még mindig itt kínlódik? Emberek hagyjátok már ezt a csávót! Az ilyen életképtelent még a boltba se küldeném le!
jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
77%
De nekünk ő jobb tetszik mint te, 59-es. Pont az ilyeneket ütné le egy munkahelyen, megjegyzem jogosan, viszont ez illegál, úgyhogy hosszú távon talán a home office vagy olyan hely lenne jó ahol nem nyomul túl sok tuskó.
jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!