Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyam be akar intezni nekem...

Anyam be akar intezni nekem egy szomszed csajt ~25 eves en ~29 nem kell nekem mi az anyamat tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mentalis beteg vagyok, rengeteg szemelyiseg zavarral (nincs borderline, meg pszichopata, narcisztikus meg ilyenek), de nem jok. Major depresszio meg 6 probalkozas onvegzes.


Utolso dolog ami kell nekem egy csaj, lehet ezeket elmondom neki es elkoltozik, de nem mondhatom el mert akkor elmondja a tobbieknek aztan eljut anyamhoz aki lofingot sem tud errol.


MI az anyamat csinaljak>?



jún. 2. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
de figyeljtek mar nekem nem a csaj kell hogy bejojjon vagy en neki engem ez hidegen hagy. nem szeretem ha zavarnak otthon plane ilyennel. odaadja a bugyijat meg zonkiat aztan mossam ki es mit kerdezzek? Milyen koszosak mert annyi mososzert meg oblitot rakok? vagy mi? ne jojjon ide. nem az erdekel hogy szerelem meg felesegul veszem es kertet gondozok bmeg hanem szimplan ne. anyam mi a fszmert ajanlotta ezt fel neki ezt kozolhette volna veleml.
jún. 2. 19:44
 42/65 A kérdező kommentje:
meg en nem is tudok noi ruhat felsot nadragot meg ilyeneket mosni, mi van ha tangaja van ember milyen programmal mossam. szaritsam gyoran kell hagyjatok a pcsiaba szoljon anyam mielott ilyet kinal fel
jún. 2. 19:45
 43/65 anonim ***** válasza:

Érdekes ember vagy, kár hogy nem ismerlek személyesen. Komolyan, nem szarkazmus.


Nem világos, miről nem tud az anyád, a mentális betegségedről?


Nos, nem irigyellek, persze senki sem szereti, ha olyat kell csinálnia, amit nem szeret. De ha rá vagy utalva anyádra, akkor mégis van, amiben eleget kell tenned neki. Majd ha elköltözöl mondjuk külön albérletbe, akkor már nem szólhat bele.


Ha nem tudod meggyőzni, hogy ez nem jó, akkor én is azt tudom javasolni, amit páran mások. Engedd be a csajt, levágsz neki egy ilyen ötperceset, mint itt, és sírva fog menekülni. Aztán anyád is rájön, hogy ez nem volt jó ötlet.


És mit is fog megtudni a csajtól? Ahogy elnézem, te már megjártad a zárt osztályt is, szerintem téged már hidegen hagy, ki mit gondol. (Valami jó dolog abban, ha az ember szociopata!)


30f

jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:

43

Van eleg baja, de a szociopatia pont nem volt a felsorolasban es az irasabol sem az jon le.

jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:

Akkor én olvastam rossz definíciót, de mindegy is, minek nevezzük.


"A szociopatákat könnyű felidegesíteni, labilisak, dühkitörésekre hajlamosak. Gyakran alacsonyan iskolázottak, rossz szociális helyzetben élnek, és nehezen tudnak hosszabb ideig egy helyben maradni, gyakran költözködnek és stabil állásuk sincs. Nehezen, de általában sikeresen teremtenek kapcsolatot másokkal - annak ellenére, hogy gyakran félelmetesnek tűnnek mások szemében -, és gyakran szoros kötődést alakítanak ki bizonyos csoportokkal, annak ellenére hogy a társadalmi normákat, szabályokat nem tisztelik. A szociopaták által elkövetett bűntények általában véletlenszerűek, spontának, nem előre eltervezettek. "

jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
De milyen otthon ha folyton zajonganak ott te meg nem bírod? Kellene neked valami neked való helyet intézni nem ott a fogalmamsincs hol de ha zaj van az nem neked való otthon ezekkel a betegségekkel.
jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
Szóval, anyád felajánlotta a szomszéd lánynak, hogy moshatja nálatok a ruháit, még a mosógép nem jön meg. Aztán anyád, poénkodott vele hogy beszervezi neked, de lehet igaz volt. Na mindegy. Odajön, beengeded, elmondod őszintén, hogy fingod nincs a mosógép működéséről/mindenki máshogy mossa a ruháit, így hát érezze magát otthon, és állítsa be a mosógépet saját kénye kedve szerint. :D Mosószert öblítőt előkészíted, hogy a kommunikációt minimalizáld. Utána mond neki, nyugodtan menjen és intézze a dolgát, aztán majd szólsz mikor lejárt a mosógép. Ruháit kiszeded előtte, aztán utána mész át szólni, hogy ne kelljen még addig is gazsulálni vele, még szedi kifele a ruhákat, csak fogja meg és vigye el. :D Azaz én ezt csinálnám. Így pedig bunkónak se tűnnek, és még a kommunikáció is minimális, meg azon se paráznék hogy összebaszom a ruháit. :D
jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

"azert nem tud, mert mondtam neki, hogy ezt a papirt ok soha a budos eletben nem fogjak latni. oda mindenem le van irva. miket mondtam miket allitottam, miket szedtem, mi vagyok milyen vagyok. miket csinaltam. mindenem. meg bmeg a pulzusom is ember"


Mert nem is sejt semmit, azt hiszi, a fia egy teljesen átlagos rendes egészséges ember? Ha meg ennyire hülye (az anyuka), hogy ezt tényleg így gondolja, akkor sokat nem értene abból a papírból.

Tényleg azt hiszed, nem látszik rajtad, hogy nem vagy százas?


"mentális problémáid vannak és valszeg külsőre se vagy egy Brad Pitt. nem fog leteperni az ágyra, hogy ott azonnal tedd magadévá"


Én lehet hogy leteperném... 😊 Jó, persze, nem azonnal...

jún. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
51%

Én mindenképp megnyílnék az anyámnak. Úgy tűnik ő ségítőkész veled, és megérti a helyzetedet.


Neked viszont mindenképp kéne orvost váltanod. Kéne valaki, aki megtalálja neked a megfelelő kezelési módokat. Sajnos az ilyen bogyók kb mindegyikének a mellékhatása a libidó padlóra küldése. De ha velük tudnál egy értelmesebb életet élni, dolgozni, eltartani magad, már az is nagyon nagy előrelépés lenne.


Mert bár most eléggé csapongóan írsz, de amúgy látszik, hogy nem vagy te hülyegyerek. Ha stabilizálni tudnák az orvosok az állapotodat, el tudnál kezdeni kimozdulós hobbikat, dolgozni, miegymás, akkor az egy nagy minőségi javulás lehetne az életedre.


Mindenképp javaslom, hogy próbálj megnyílni tehát, keresd a lehetőségeket a kitörésre ebből az állapotból. Sokat tudnál nyerni vele.

jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:

48


nemtom mit irjak de rendes szavakka lel van irva az anamnesiben az elozmenyek. Oda isvan irva hogy onserto vagyok meg rengeteg dolog amitol elhanyna magat egy ember ha elolvasna az idegtol.. egyszer mondta utana nezett a major depresszionak, 1 honapra ra elkezd ordibalni milyen lusta vagyok valamit csinalnom kene meg minden. Nem erti meg. Aki nincs benne az soha nem fog semmit erezni ebbol. Minden ember ezt mondja aki benne van. "bolondal ne jojj ossze" es egy analogia (is) a sok kozul. Szidnak kivul szidnak belul szidom magm. Szid pszichologus szid pszichiater. Es jogosan. Mert van egy szar nem csak egy amitol nem tudok megszabadulni csak en mutatom ki ami kva nehez megallni. Zacher mondta amikor peterfyben dolgozott vagy hol ahol voltam (o ongyilkos korhaznak hivta), hogy kerdeztek tole hogyan erti/erzi at a 13 - 16 eveseet amikor jonnek tuladagolva vagy sebeszet vagy valami - azt mondta kizarja magabol nem szabad beengedni. Es lehet mindeki ezt csinalja nem tudom. A bogyokrol meg annyit, hogy en inkabb vagyok ilyen mint az ellenkezoje. Es most piskota vagyok meg nyuszi. hanem szednem nem tudom mi lenne. Szornyu volt gyogyszer nelkul szornyu ehhez kepest. ordibalas, fosas midnenap, hasgorcs, szorongas brutal szinten, magany mondjuk az mindig volt de annyira nem erdekelt csak cikki volt ha suliban latok "bandakat" egyutt lofralni en meg egyedul nezek ki az ablakon. Mar akkor furanak hittek. hulyeseg...

jún. 3. 10:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!