Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyam be akar intezni nekem...

Anyam be akar intezni nekem egy szomszed csajt ~25 eves en ~29 nem kell nekem mi az anyamat tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mentalis beteg vagyok, rengeteg szemelyiseg zavarral (nincs borderline, meg pszichopata, narcisztikus meg ilyenek), de nem jok. Major depresszio meg 6 probalkozas onvegzes.


Utolso dolog ami kell nekem egy csaj, lehet ezeket elmondom neki es elkoltozik, de nem mondhatom el mert akkor elmondja a tobbieknek aztan eljut anyamhoz aki lofingot sem tud errol.


MI az anyamat csinaljak>?



jún. 2. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
80%
beszélgetni kell vele, nem feleségül venni. Lehet kimozdítana az önsorsrontó állapotodból.
jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
74%

Arra nincs lehetőséged, hogy egy kicsit eltávolodj anyukádtól? Mentálisan is csodát tenne ha nem lennének körülötted emberek, akik ilyen szinten belemásznak az életedbe.


Mást meg tényleg nem tudsz tenni mint hogy kiállsz a saját akaratod mellett, és megmondod neki, hogy jelenleg nem a párkapcsolat a prioritás számodra (jól látod! először a saját életedet építsd) aztán mondja akinek csak akarja.

jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
de engem nem erdekelnek a csajok se meleg se vagyok, ez az egyik szemelyisegzavarom.. hasonlosag van az autizmussal de nem az..
jún. 2. 14:16
 4/65 A kérdező kommentje:
nem tudok mert kib*tak egyetemrol itthon kell maradnom dolgozni felek mert nagyon .. robbanekony vagyok vagy mi ilyen zajokra vagy ember stilusokra es kva ideg leszek aznap felmondanek vagy szetdobnam a cucot es hazajonnek, ezert nem akarok dolgozni.. nem akarok.. nem tudok vagy nem akarok talan mindketto.
jún. 2. 14:18
 5/65 A kérdező kommentje:
persze normalis tudok lenni fornettit venni pl. de egesz nap ha ki kell mozdulni bedugom a fulem es hallgatok valamit.
jún. 2. 14:19
 6/65 A kérdező kommentje:
aztan most athivta lehetosegkent hogy a ruhajat itt is moshatja mert nincs mosogepe. 1 utcara van a bubles ahol meg szarito is van meg halk meg minden. jo perkalni kell de na.
jún. 2. 14:21
 7/65 anonim ***** válasza:
79%

A opció, hogy Anyádnak elmondhatod, hogy ne szóljon bele az életedbe. hanem tud a problémáidról feltételezem, hogy nem otthon élsz.


B opció, hogy beszélgetsz a csajjal és ügyelsz rá, hogy ne legyen belőle semmi. Azért nem lenyűgözni valakit, nem nagy kunszt.

jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
43%
Ekkora egy szerencsétlent mint te, jön hozzád a pina te meg itt nyafogsz, Úristen...
jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

figy te ilye vagy en olyan. pinat nyalj te dugd te. nekem nem kell.


7


anyammal elek...

jún. 2. 14:26
 10/65 anonim ***** válasza:
44%
Kulon elsz, nem dolgozol. Mibol elsz?
jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!