Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyam be akar intezni nekem...

Anyam be akar intezni nekem egy szomszed csajt ~25 eves en ~29 nem kell nekem mi az anyamat tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mentalis beteg vagyok, rengeteg szemelyiseg zavarral (nincs borderline, meg pszichopata, narcisztikus meg ilyenek), de nem jok. Major depresszio meg 6 probalkozas onvegzes.


Utolso dolog ami kell nekem egy csaj, lehet ezeket elmondom neki es elkoltozik, de nem mondhatom el mert akkor elmondja a tobbieknek aztan eljut anyamhoz aki lofingot sem tud errol.


MI az anyamat csinaljak>?



jún. 2. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Skizoid szemelyisegzavar, ugye? Es meg? Mi az a rengeteg szemelyisegzavar, amid van? Es ilyesmirol hogy nem tud anyukad? Egyebkent nyilvan latja, hogy valami nagyon nem oke.
jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
marmint ha rajon a csalad meg ilyenek.
jún. 2. 16:46
 33/65 A kérdező kommentje:

igen skizoid. hisztrionikus, dependens, anankasztikus, figyelem meg valami viselkedes zavar de rovid adhd ha jol tudom meg klinikai depresszio.


azert nem tud, mert mondtam neki, hogy ezt a papirt ok soha a budos eletben nem fogjak latni. oda mindenem le van irva. miket mondtam miket allitottam, miket szedtem, mi vagyok milyen vagyok. miket csinaltam. mindenem. meg bmeg a pulzusom is ember

jún. 2. 16:48
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mind rairtak a papirodra? Az osszes felsorolt szemelyisegzavart? En el nem hiszem, hogy ilyen van... Gratulalok a pszichiaterednek, ha ezt tenyleg mind belelatja egy emberbe. Peldaul hogy vagy te dependens es skizoid egyszerre? Az egyik fugg az embereken a mask keruli oket (leegyszerusitve, altalanositva persze)
jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ami kozos az autizmusban az kozos bennem is ez csak az ket halmaz az egik en a masik az uautizmus. es a metszet az en vagyok marmint tunetek, de naame enyhebbek. De nagyjabol hasonloak/ugyanazok. nekem ez hogy uj emberrrel ismerkedni kvara irrital nemhogy meg beszelgetni te jo isten nem nem nem ne. rohadtul irritalna. magaban a szobamban is annyi irritalo dolog van neha meg a hangok amiket a szomszedok kiadnak atyam. nagyon ne tuom ertelmezni a verbalis/non verbalis jeleket. neha duhos leszek valakire, valaki meg ram mert olyat mondok. aztan ezen porgok mint egy kigyo, hogy en vagy o vagy mindketten vagy mi van. ah tokom ki van. miert nem lehet minden csak csondben. csond. semmi.
jún. 2. 16:53
 36/65 anonim ***** válasza:
72%
lol, nem kell ezen ennyit kattogni, ha megy hozzátok, kinyitod az ajtót, köszöntök egymásnak, bemutatkoztok, váltotok pár szót, aztán intézi a dolgát, ha jól néz ki a lány akkor le se fog szarni, mert ahogy írod nincs pénzed, mentális problémáid vannak és valszeg külsőre se vagy egy Brad Pitt. nem fog leteperni az ágyra, hogy ott azonnal tedd magadévá...
jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

34 nem


5 pszichologunal voltam szakvelemenynel , 3 pszichiaternel, nem zartak ki semmit es tovabb vittek a velemenyt. De lehet hozza is adtak azt mar nem tudom.

jún. 2. 16:55
 38/65 A kérdező kommentje:

36


jko de bmeg ember te igy csinalnad neked konnyu mint a hugyozas de nekem olyan rohadt nehez mint seggbe

jún. 2. 16:56
 39/65 anonim ***** válasza:
Nézd, neked csendre van szükséged, a csajnak vagy családjának lehet hogy van egy nyaralója, ahol csend van, néha elmehetsz ott relaxálni vagy gyomlálni vagy valami, vagy egy nyugis helyen laknak, vagy elmehetsz vele kirándulni ha úgy van, bármi lehet, ha megismersz valakit lehet javul a sorsod, vagy úgy marad, nem lehet tudni de egy lehetőség.
jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, nem kellenél amúgy se a csajnak.

Anyád is mentális beteg lehet, ha azt hiszi hogy ez így megy , "beszervezi" neked a szomszéd csajt..

jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!