Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyam be akar intezni nekem...

Anyam be akar intezni nekem egy szomszed csajt ~25 eves en ~29 nem kell nekem mi az anyamat tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mentalis beteg vagyok, rengeteg szemelyiseg zavarral (nincs borderline, meg pszichopata, narcisztikus meg ilyenek), de nem jok. Major depresszio meg 6 probalkozas onvegzes.


Utolso dolog ami kell nekem egy csaj, lehet ezeket elmondom neki es elkoltozik, de nem mondhatom el mert akkor elmondja a tobbieknek aztan eljut anyamhoz aki lofingot sem tud errol.


MI az anyamat csinaljak>?



jún. 2. 14:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
61%
És mi lesz veled anyád nélkül?
jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
83%
Ok. meddig akarsz anyaddal elni?
jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
nem sokaig
jún. 2. 14:29
 14/65 anonim ***** válasza:
65%
Anyaddal elsz, kibirhatatlan stilussal es anyad meg nem dobott ki. Az biztos hogy szeret, mert a szulok ilyenek. Biztos lehetsz abban is, hogy nem akar neked rosszat. Ellenben csak 1x kell talalkozni valakivel, hogy kideruljon ki is vagy valojaban, utanna nem valoszinu hogy anyad vagy valaki is megprobalna segiteni rajtad. Csa.
jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen puhapöcs szardarab szerinted mihez fog kezdeni? Én sem vagyok a férfiasság és a talpra esettség netovábbja de mit akarsz így egyáltalán? :D
jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:

14


igen kibirhatatlan. sajnalom genetika. undorito csotany szar vagyok ahogy 15 irta, elfogadom. mondtam neki dobjon ki barmikor. a fenet kell kideruljon meg ki vagyok valojaban. tele rohadt vagasokkal, 1.5 eve pszichiater mondta ezt ossze kene varratni mert egy barna heg marad, ott is van a tobbi... na mindegy nem hanytatok senkit f*szsag az egesz.


puhapocs igen, nem vertem mar ki 1 - 1.5 eve, nem hazudok, mert annyira kicsi a libidom es nem is erdekel a szex ugy egyaltalan. hogy mit akarok hat bmeg, tudod jol.

jún. 2. 14:45
 17/65 A kérdező kommentje:

14


nem szeret. batyam is kiment nemetbe, egyedul, tarsasagban van, es egyik naprol a masikra mar fel eve nem kommunikal sehol velunk. annyira szeret. van egy multunk igen. kozosen nottunk fel. apank anyank szar. azert nem tudjatok a multamat sem mint az orakulum halo.

jún. 2. 14:47
 18/65 anonim ***** válasza:
51%
Neked a zárt osztályon volna a helyed. Nyugi, nem fog veled összejönni a csaj.
jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

18


voltam, de csak mert a nyilton nem volt hely. azttan atvittem mashova, nyilton maradtam

jún. 2. 14:49
 20/65 A kérdező kommentje:

18


a gond az tudod, hogy kivul nem elem meg azt ami belul van, hanem ugymond elraktarozom es szetb*szok valamit itthon amit mar kvara megbantam mert penzbe kerult es sok a kerdes mogotte hogy mi tortent, mar annyit hazudtam meg szar meg a gep is kiakadna annyit. persze volt mar hogy annyira szar volt, hogy nekialltam pityeregni tini csajszi modra egy konny kijott, mert mar ugy fel voltam cseszve. mit akarok mit akarok ... mar annyiszor mondtam csoportulesen hogy mar unjak bmeg erted unjak mar nevetnek rajta mar tanacsot adnak en meg mondom ember figyelj, ha oreg leszel miben akarsz meghalni. torokrakban ami a legfajdalmasabb majdnem vagy lehunyod a szemed. Nalam is ugyanez van. Ilyenkor persze kussolnak.

jún. 2. 14:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!