Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírják az emberek elvisel...

Hogy bírják az emberek elviselni, hogy munkából áll az életük?

Figyelt kérdés
Szóval 8-ra ott kell lennem a munkahelyemen,kb. 17-18 óra környékén érek haza.Mindig rossz hangulatban vagyok,semmi energián,stb.,egyszerűen nem tudom elképzeli,hogy más emberek ezt hogyan bírják és hogyan lehetnek boldogak,miközben az élet munkából áll és kb.2-4 óra szabadidőt van(+alvás,de ezt felesleges bele számolni).Ebbe,hogy a francba nem betegszenek bele?

2017. máj. 19. 10:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Amikor szerettem a munkámat, akkor jól viseltem, de örültem, amikor vége lett aznapra. Később egy pocsék melóm lett, amikor hazamentem, már annak sem örültem, mert tudtam, hogy másnap újrakezdődik, de már a hétvége és szabadság sem villanyozott fel, mert úgyis vége. Egyértelműen a munkahely légköre volt rémes. Próbálj meg váltani. Hiába magyaráztam be magamnak, hogy de hát ez tök jó, nem kell megszakadni, bejelentett munka, kedves főnök, helyben van, de iszonyat rosszul éreztem magam mégis, aztán mikor rájöttem, hogy pohár bor nélkül nem is tudok elaludni, akkor gondoltam, hogy másfelé kellene állást keresni, szerencsére tönkrement a cég, vagy én mentem volna tönkre.
2017. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Az ember a munkàval végleg elcseszte!Méghogy a munka emei ki az embert az àllati sorból!inkàbb bele taszítja!
2017. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!