Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírják az emberek elvisel...

Hogy bírják az emberek elviselni, hogy munkából áll az életük?

Figyelt kérdés
Szóval 8-ra ott kell lennem a munkahelyemen,kb. 17-18 óra környékén érek haza.Mindig rossz hangulatban vagyok,semmi energián,stb.,egyszerűen nem tudom elképzeli,hogy más emberek ezt hogyan bírják és hogyan lehetnek boldogak,miközben az élet munkából áll és kb.2-4 óra szabadidőt van(+alvás,de ezt felesleges bele számolni).Ebbe,hogy a francba nem betegszenek bele?

2017. máj. 19. 10:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
Válts munkahelyet vagy munkakört.
2017. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
En sem ertem.Nekem sem marad semmi erom,energiam,kedvem semmire,csak pihenni egyedul,es aludni.
2017. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%

jó esetben ki lehet fogni olyan munkát amit élvezettel csinálsz


én pl 5 előtt kelek és délután 5 körül érek haza, szóval 12 óra elmegy a munkával és az utazással, otthon még 5-9 óra szabadidőm van + a hétvégék :)


szerintem ki lehet bírni, mondjuk most is dolgozom :D


azok akik nehéz fizikai munkát végeznek, vagy gyárban robotolnak és utálják is na azoknak elég keserű a sorsuk...sokan bele is betegszenek, van aki csak lelkileg, van aki fizikailag is...


meg kell próbálni kiélvezni a szabadidődet, hobbit találni, élni is a munka mellett amennyire lehet


24F

2017. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

"Válts munkahelyet vagy munkakört."

Miért?Akkor nem munkából fog állni az életed?

2017. máj. 19. 10:31
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
Jézus ereje, ennyire buta vagy? Ha nem élvezed a munkádat, akkor ne is csodálkozz, ha boldogtalan az életed.
2017. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Több rokonom is gyárban dolgozik és képzeld rohadtul utálják,ennek ellenére boldogok,ezért nem értem...sokan nem szeretik a munkájukat,de munka után mégis azt látom,hogy az emberek mosolyognak,nevetnek és jól érzik magukat,nem pedig zombi módjára viselkednek
2017. máj. 19. 10:42
 7/32 A kérdező kommentje:
De oké,én vagyok a segg hülye,mert nem értem...
2017. máj. 19. 10:44
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem neked alapvetően a munkával van bajod, nem szeretsz dolgozni. Mi az amit szívesen csinálnál, már ha van ilyen?
2017. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
33%

Tudod anyádék ezért mondták gyerekkorodban, hogy tanulj, mert nem viszed semmire.


[link]

2017. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Olvasni és varrni szerettem és még mindig csinálnám,de miután elkezdtem dolgozni már nem volt hozzá erőm és most sincs.Amúgy jelenleg pincér vagyok


Ahogy elnézem "igazán kedves" pár kommentelő,szóval inkább zárhatjuk is a témát,ahogy elnézem itt csak sértegesek lesznek

2017. máj. 19. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!