Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírják az emberek elvisel...

Hogy bírják az emberek elviselni, hogy munkából áll az életük?

Figyelt kérdés
Szóval 8-ra ott kell lennem a munkahelyemen,kb. 17-18 óra környékén érek haza.Mindig rossz hangulatban vagyok,semmi energián,stb.,egyszerűen nem tudom elképzeli,hogy más emberek ezt hogyan bírják és hogyan lehetnek boldogak,miközben az élet munkából áll és kb.2-4 óra szabadidőt van(+alvás,de ezt felesleges bele számolni).Ebbe,hogy a francba nem betegszenek bele?

2017. máj. 19. 10:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én szeretem a munkámat és élvezettel csinálom, ettől függetlenül is azt érzem, hogy szomorú, hogy az ember mást sem csinál, csak hajtja magát, hogy jusson valahova az életben. Amire akarom, arra jut időm a meló mellett is, de kétség kívül szívás ez. Főleg úgy, hogy még szabim sincs annyi, amennyit szeretnék...
2017. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
23%

Ez egy baromság, miért állna munkából az életed?


Bemész 8-ra, és 5-kor lelépsz, de sok helyen pénteken csak 2-3-ig van munkaidő, hogy az olyan emberek mint te ne sírjanak.


És utána hétvége azt csinálsz amit akarsz.


Decemberben meg csak 1-2 hetet kell dolgozni, mert a többi úgyis szabad az ünnepek miatt, mert rá kell készülni.

2017. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy munkanélküli vagyok. Én élvezem, remélem, minél tovább fog tartani.
2017. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Én például relatív szeretem a munkám, így nem kényszerként élem meg, sőt képes vagyok hétvégén vagy este is elővenni.


Amúgy emberfüggő is a dolog. Én sajnos lusta dög vagyok, hazamegyek, ledöglöm a gép elé, és 2-3 órányi sorozat meg f..szverés után lefekszem aludni. Ezzel szemben sok munkatársam hazafele beugrik haverokkal ide-oda, elmegy biciklizni, focizni, meccset nézni, mozizni, stb.


Gyakorlatilag 16-tól 23-ig van közel ugyanennyi időd, mint amennyit munkában töltesz és akkor még aludni is tudsz...

2017. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki előtt nyitva áll az út, hogy változtasson, pl. tanulással. Én sokat tanultam, és olyan munkám van, hogy igazából 4-6 órát dolgozok egy nap, és nálad biztos többet keresek. Nem felvágásból írtam, csak azért, mert én ezért annak idején megdolgoztam az iskolában, és rengetegen csak cikizni tudtak, hogy "stréber" stb. Most ők is valami gyárban rohadnak, napi 10 órában. Nem tudom sajnálni őket.
2017. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó: Akkor ők néztek le téged, most te nézed le őket. Nem vagy jobb náluk, mert tanultál, nehogy azt hidd.
2017. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%
#25 aha.. persze.. nem felvágásból írtad!
2017. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarok náluk jobb lenni, mert annyira sem érdekelnek. Elvagyok az életemmel, ők is legyenek el a sajátjukkal. Én napi 4-6 órában, ők meg napi 10 órában. És ha lenézem őket, akkor mi van? Ettől nem fogom magam rosszabbul érezni, mert szerinted ugyanolyan vagyok, mint ők. A te véleményed sem érdekel :D
2017. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
23-as: oszt a napi betevő falatod meddig tart még ki?
2017. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
#29 Nem kötöm senkinek sem az orrára, főleg nem GYK-n.
2017. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!