Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kezelni olyan...

Hogy lehet kezelni olyan főnököt aki passziv agresszivoskodik ha szabit kér az ember vagy bármi?

Figyelt kérdés

Mindig játsza az agyát meg a munkavállalóra dobja a stresszt szájhuzas pofavágás vagy könyörögtet a szabadságért, néha azert is hogy csinalhassam a határidős munkámat mert nem akarja engedni hanem mással megbíz, vagy ha késik az ember vagy hibázott ezerbol egyszer, és ilyenek neki a nap örömei ha vkiket b.szogathat meg ugrálhat rajta.


Képtelen egy normális asszertív kommunikációra, megbeszélésre, vitakultúrája nincs, röviden egy paraszt akinek az is fáj ha vki ügyes szorgalmas jómunkaerö es azt keresi csak mivel nyomhatja le mibe állhat bele. A legpitibb dolgot is felfújják es vmi nagy konfliktust kreálnak belole, nem megokdásorientáltak hanem bűnbakkeresők.


(Nyilván keresek másik állást ne erre menjen el a téma! Amugy nem értem, miert nem ilyeneket rúgnak ki, akik nem kompetensek a vezetésre)



#paraszt főnökök kezelése
tegnap 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem az itteni válaszok alapján általánosítottam, hanem taoasztalatból hallom nagyon sok emvertől, hogy "minden főnök ilyen".
tegnap 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sose volt normális főnököm, 4. melóhelyen vagyok 22 év alatt.

Ha úgy veszed, hogy minden mindegy, nem maradsz túlórázni, mert nem fizetik ki, csak szólsz, hogy beteg vagy és nem mész be, akkor rájön, hogy nem tud sakkban tartani.

tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12


28 éve dolgozom, jelenleg a hatodik munkahelyemen. Két munkahely volt gázos főnök szempontjából, a többiben kifejezetten jó fejek voltak. Persze mindenkinek más az ingerküszöbe, van, aki már élből utálja a főnököt, mert magasabb pozícióban van. Olyan ez, mint amikor a gyári munkás élből gyűlöli az irodai dolgozót.


Én azért látom a másik oldalt is, van vállalkozó a családban, aki évek óta keres egy normális, megbízható beosztottat, de egyszerűen nem talál. Van egy régi dolgozója, aki becsületes, de rajta kívül bárkit felvesznek, egy idő után kiderül, hogy vagy lopja a kasszát vagy elfelejt bemenni dolgozni. Pedig jól fizet (beosztáshoz mérten, ami eladói munkakör) nem hajszolja túl az alkalmazottakat és bőségesen ad egyéb juttatásokat is. Csak hogy egyet említsek: tavaly a novemberben felvett alkalmazottnak is vett egy két méteres fenyőfát karácsonyra plusz díszeket rá, csak hogy a kisgyerekének boldog karácsonya lehessen. Ezt a munkavállaló azzal hálálta meg, hogy meglopta.


Szóval ugyanolyan nehéz becsületes, korrekt munkavállalót találni, mint munkáltatót.

tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!