Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kezelni olyan...

Hogy lehet kezelni olyan főnököt aki passziv agresszivoskodik ha szabit kér az ember vagy bármi?

Figyelt kérdés

Mindig játsza az agyát meg a munkavállalóra dobja a stresszt szájhuzas pofavágás vagy könyörögtet a szabadságért, néha azert is hogy csinalhassam a határidős munkámat mert nem akarja engedni hanem mással megbíz, vagy ha késik az ember vagy hibázott ezerbol egyszer, és ilyenek neki a nap örömei ha vkiket b.szogathat meg ugrálhat rajta.


Képtelen egy normális asszertív kommunikációra, megbeszélésre, vitakultúrája nincs, röviden egy paraszt akinek az is fáj ha vki ügyes szorgalmas jómunkaerö es azt keresi csak mivel nyomhatja le mibe állhat bele. A legpitibb dolgot is felfújják es vmi nagy konfliktust kreálnak belole, nem megokdásorientáltak hanem bűnbakkeresők.


(Nyilván keresek másik állást ne erre menjen el a téma! Amugy nem értem, miert nem ilyeneket rúgnak ki, akik nem kompetensek a vezetésre)



#paraszt főnökök kezelése
tegnap 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az én ex főnököm.

Lebszott ha táppénzre akartam menni. Nyaralni ne akarj, MAXIMUM ha külföldre mész (alig fizetés, túlóra kötelező, kifizetve nincs...) de még akkor is végigkérdez, hogy hova és miért.


Mindent is csinálj meg neki, ami full nincs benne a munkakörödbe, az eszközök szerelésétől a munkák fuvarozásáig. Volt, hogy azt akarta, én menjek el fénycsövet venni, mert kiégett az asztalomnál.


Tanácsot nem tudok adni. Az ilyen emberrel nem lehet beszélni, mindig te leszel a szar fej, mindig neki van igaza, mindig "ennyi áldozatot tegyél meg a cégért".

tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekünk a szerzodesbe is beleírják hogy munkakötön kivul is mindent más is kitelező elvállalni.


A tulorákat meg lesz.rják. nem egyszer bent maradok direkt szólok is róla arról meg aztán k.ssolnak. fe ha egyszer kesik vki akkor azt 25 szór dörgölik a képébe.


Egy bunkó ember.

tegnap 08:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most mit lehet erre mondani? Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy ott dolgozz. Változni nem fog. Csak te tudsz változtatni.
tegnap 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

100 főnökből 99 ilyen tetves gané. A levegő is kár beléjük.

Általában a tulajok ilyenek. Amelyiknek van felettese, nem a saját cégében kakas, annak azért általában kisebb a pofája valamivel. Sajnos semmit nem lehet velük kezdeni. A tetű mindig tetű marad.

tegnap 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akikről tudok, hogy ilyen főnökök voltak, azoknak csődbe is ment a cégük. Pszichopaták nem képesek tanulni a hibáikból.
tegnap 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy olyan főnököm, aki nagyon durván nyomta ezt. Gyakorlatilag az egész csapatnak görcsben állt a gyomra egész nap, hogy mikor milyen kedve lesz és kibe fog aznap belekötni, mert éppen olyan kedve van. Kötekedett, pattogott, miközben ő egész nap az online játékokat nyomta a gépen. Volt, hogy ordenáré módon ordibált, mert éppen otthon összevesztek az asszonnyal és rajtunk vezette le. Arról nem beszélve, hogy súlyosan szexista is volt, bármit kérdeztünk tőle nők, mindig az volt a válasz, hogy "meg hát!" Az egyéb gusztustalan beszólásait már nem is említem.

Nem nagyfőnök volt, ezért én nem voltam rest és egy kollégával karöltve bementünk a főnökhöz és elmondtuk neki, hogy miket csinál, ha ő nincs bent. Végighallgatott minket, de láttuk rajta, hogy változni nem fog semmi. Úgy is lett. Mint később kiderült, tudott pár dolgot a vezetőségről és ezzel sakkban tudta tartani őket, ezért maradhatott a pozíciójában. Azóta az összes kolléga felmondott már, de ő még mindig ott van. Sajnos, túl sokáig tűrtük, én 10 évig ott voltam a cégnél, de volt, aki még többet. Amikor ott felmondtam, megfogadtam, hogy soha nem fogom ezt eltűrni senkitől.

tegnap 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát én kétlem, hogy minden főnök ilyen lenne. Szerintem csak általánosítatok.
tegnap 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Ki írta, hogy minden főnök ilyen? Konkrét példákról beszélünk, nem minden főnökről.
tegnap 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
A 4-es válaszoló.
tegnap 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor miért írod, hogy "Szerintem csak általánosítatok."


Egy emberről volt szó, de ő sem azt írta, hogy mindegyik ilyen. Itt most pont te általánosítottál.

tegnap 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!