Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki nem társasági ember,...

Aki nem társasági ember, hiába szorgalmas dolgozó, sose lesz normális munkahelye?

Figyelt kérdés
Extrovertált embereknek jár csak a normális munkahely is? Sok esetben már állásinterjún kiszűrik azokat, akik nem társasági emberek, azaz fel se veszik őket(tapasztalat). Milyen alapon várnak el egyes munkahelyek olyasmit, ami a normális munkavégzéshez nem feltétel? Miért kellene "jóba" lenni a munkatársakkal? Hol vagyunk, a dedóba?

ma 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de neked kellett volna kicsit tovább lenned a dedóban, hogy még időben megtanuld a megfelelő szociális készségeket. Senki nem akar ilyen mufurc kollégát, beosztottat.
ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a kedvencem, amikor "csapatjátékost" keresnek, meg lendületes, dinamikus stb jelentkezőket, aztán felveszik a sok extravertált emberkét, a munkát meg egyik sem tudja elvégezni, mert a munka jellege olyan, hogy tök egyedül kell dolgoznod és megoldanod a feladatot, nem csapatban, és ráadásul kell hozzá az introvertáltak higgadtsága, elemző képessége. Amúgy simán lehet egy introvertált is jóban a munkatársaival attól még, hogy nem vesz részt a traccspartikon.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Így van, ilyen kollégákat senki sem akar.


Én is magamnak való vagyok, nem vagyok társasági ember, de munkahelyen az embernek erőt kell vennie magán, különben mindenki utál majd veled dolgozni, és kibeszélnek a hátad mögött is.

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szomorú ha csak olyan emberek kellenek.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Munkahelytől is függ. Én úgy veszem észre, hogy pont az utóbbi időkben már visszavettek ebből a szemléletből, és nem az az elsődleges szempont, hogy a csapatépítőn leissza-e majd magát a sárga földig (aka beilleszkedett). Nálunk különböző hatékonyság mérések vannak, ezért akik munka helyett másokat kibeszélnek a hátuk mögött, vagy pletyka-partiznak, azok rosszul járnak, pénzben is.
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Vannak olyan munkák, amikhez inkább az introvertált emberek alkalmasabbak.
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom: ez mennyire ennek a függvénye.

Én meg olyanokat ismertem, akik órákig röhécselve vicceket meséltek és nem lehetett tőlük dolgozni -> bár ez "el volt nézve, köll a jó hangulat" alapon.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Alapból elég intro. vagyok.

De bármilyen hihetetlen mindig olyan melóim vannak ahol folyamatosan beszélnem, kontaktálnom kell random emberekkel (értékesítő, vevői/beszállítói kapcsolattartó stb..).

Interjún előveszem ezt a nagydumás énem aztán előadom magam. Aztán néha néznek, hogy mégsem vagyok nagydumás a kollégákkal meg nem nyitok feléjük csak az ügyfeleknek lököm a rizsát.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Miért érzem úgy hogy ez csak egy újabb copeing kísérlet hogy valamire rá lehessen fogni a sikertelenségedet, saját magadon kívül?


Mi a végzettséged? Milyen munkát keresel? Mi számodra a "normális munkahely?"

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Én leszarom a munkatársaimat. Nem haverkodni járok, hanem dolgozni.
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!