Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon van olyan munkahely...

Vajon van olyan munkahely ahol elfogadják az embert? Ahol az inkább normális lelkületű emberek vannak?!

Figyelt kérdés
Tudd valaki olyan munkahelyet egyáltalán ahol eldogadják az emberek egymást, segítik a másikat, és nem kibeszélik az újakat is akár?! Ahol nem a sumákolás megy. Van ilyen?

ma 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Miért kellene téged elfogadni?
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Király. Akkor ez még ad egy kis reményt, hogy vannak helyek ahol el és befogadóak az emberekre. Hogy az őszinte, alázatos, kedves, segítőkész embernek is létezik munkahely. Köszönöm szépen 1 és 3-as. Akkor talán nem adom fel még az egész életem, mondván, h nem illek bele ebbe a világba.
ma 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, az én munkahelyem is ilyen.


Ne add fel a keresést.

ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem kis tétet tettél egy szaros munkahely mellé:D


De természetesen vannak ilyen helyek. Nyilván ott könnyebb ahol valamilyen szakértelem szükséges, mert ez automatikusan kiszűri a teljesen képzetlen robotembereket.

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felsőfokú végzettségem van. Szerintem aki kötekedni szeretne az ne itt tegye. Nem vgyk vevő a parasztokra
ma 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Öhm... ki és mivel kötekedett?
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!