Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális vagyok, hogy az...

Normális vagyok, hogy az irodai munkahelyemet leakarom váltani fizikai szakmunkásra?

Figyelt kérdés
Légkondis irodába ülök, 1-1,5 óràs nyugodt ebédszünetem van, nem szakadok meg a munkába. Rugalmas munkaidőbe akkor megyek és akkor végzek, amikor akarok, viszont úgy érzem, hogy kevés a fizetésem és vállalkozni akarok. Szakmát akarok kitanulni, fejlődni, normális vagyok? Mi van ha megbánom? Lehet az agyamra ment a jólét? Másnak is volt már ilyen az életébe ?

júl. 9. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Mert a magad ura akarsz lenni es valami kezzelfoghato, ertelmes dolgot csinalni? Igen, teljesen normalis vagy. Hajra!

Ezek az irodai aktatologato/exceltablakeszito toltelekmelok ertelmetlenek.

júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Azért irodai munkásként illene tudni használni a -ba/-be, -ban/-ben-t.
júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Az ember a penzert dolgozik.
júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Normális.
júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Kinek mi a fontos. Ha úgy érzed életed ezen szakaszàban a pénz fontosabb mint a kényelem, és ezt eő is tudod a vàllalkozàssal teremteni, akkor nem gàz. Én pont egy éve talàltam meg a helyemet ahol kicsit kevesebb pénzért nyugodt környezetben dolgozok évtizedek stresszes melói utàn. Viszont nekem màr van lakàsom, fenntartani magamat meg olcsó.


Ki hol tart az életben, ki mire vàgyik. Ha úgy gondolod ez a jó döntés akkor hajrà.

júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet.

Azért egyből vállalkozással indítani...

Maradsz tovább alkalmazott, lesz rá elegendő tőke, szakmai gyakorlat utána lehet vállalkozni.

júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Azzal legyél tisztában hogy minimum 2 év amig megszerzed a papirt a szakmáról utána további évek kellenek tehetségtől fügően amig annyira belejössz hogy vállalkozz is. Irodai vonalon nem tudsz inkább tovább fejlődni? Nyelveket tanulni, egyebek?

Hidd el jobb az hosszú távon ott is lehet jól keresni és kényelmesebb, de saját kárán tanul az ember.

júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
A kényelem megbénít, és megöli a lelket
júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Nézz körül a világban. Sokkal fantasztikusabb, mint amit az álomgyárakban gyártanak. Ne kérj biztosítékot, ne kérj biztonságot; ilyen állat sohasem létezett. S ha létezne is: a lajhárok családjába tartozna, akik a fán függeszkedve átalusszák életüket.

Ray Bradbury

júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Lakasd jól a szemed csodával – mondta –, élj úgy, mintha tíz másodperc múlva holtan esnél össze. Nézz körül a világban. Sokkal fantasztikusabb, mint amit az álomgyárakban gyártanak. Ne kérj biztosítékot, ne kérj biztonságot; ilyen állat sohasem létezett. S ha létezne is: a lajhárok családjába tartozna, akik a fán függeszkedve átalusszák életüket. A pokolba velük! Rázd meg a fát, hogy a lajhár lezuhanjon!
júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!