Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális amit velem csináln...

Ez normális amit velem csinálnak a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Ha valakinek teszek valami negatív megjegyzést egy másik munkatársamra (vagy akár a főnökömre), azt garantáltan elmondják annak mindig, akiről csúnyákat mondok. Mindig eljut a fülébe annak, akiről a rossz megjegyzéseket teszem a háta mögött. Ez annak a jele hogy utálnak és nagyon szívesen kirakatnának a munkahelyről?
jún. 26. 06:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj senkirol semmi rosszat
jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kétszínűnek tartanak. Egy őszinte és egyenes ember nem a háta mögött beszél ki másokat, hanem szemtől szemben diplomatikusan megfogalmazva elmondja a problémáját. A legtöbb ember mondjuk nem ilyen..
jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak még a főnöknek is képesek árulkodni had rakjanak ki előbb-utóbb
jún. 26. 06:39
 4/22 anonim válasza:
58%
Nem szabad felelőtlenül semmit sem mondani. Én például .le vagyok százalékoltatva. Biszexuális ,skizofrén vagyok,erős dadogással. Csak rámnéznek, nem is kell megszólalnom. Nagy stresszben vagyok,minden nap. Sűrűn váltok munkahelyet. Lényeg ,ne mondj semmit, senkinek se.
jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek veled, akkor nem jobb, ha kiraknak? Ha már direkt nem fogod fel, hogy gáz, amit csinálsz?
jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha pl. a munkatársam akivel legtöbbet beszélek elmondja a főnöknek hogy tegnap nyomoréknak neveztem már amiatt is simán kiraknak. És simán képes elmondani
jún. 26. 06:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te direkt kevered a szart aztan magadat allitod be aldozatnak
jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj te is, hogy ők hogy beszélnek a főnökről! Ha a jelenlétedben nem szoktak, mondjuk úgy csinálsz, mintha kimennél vécére, de közben ott maradsz hallgatózni egy kicsit. Vagy otthagyod a telefonod, és benyomod rajta a hangrögzítőt. És utána te is visszamondod, hogy miket szövegelnek.
jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél kétszínű pcsfej..
jún. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Én a problémát annak szoktam mondani akivel bajom van, nem a háta mögött, ez gerinctelen viselkedés… én ugyan nem mondanám el, de nem tetszésemet kifejezném.
jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!