Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális amit velem csináln...

Ez normális amit velem csinálnak a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Ha valakinek teszek valami negatív megjegyzést egy másik munkatársamra (vagy akár a főnökömre), azt garantáltan elmondják annak mindig, akiről csúnyákat mondok. Mindig eljut a fülébe annak, akiről a rossz megjegyzéseket teszem a háta mögött. Ez annak a jele hogy utálnak és nagyon szívesen kirakatnának a munkahelyről?
jún. 26. 06:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mered a szemébe mondani, ha valakivel bajod van? Gyáva vagy és grrinctelen!
jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

A fonoknek nem mer pofazni csak a hata mogott 🤣

Fel hogy kib*ssza🤣

jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De más is szokott főnököt ócsárolni
jún. 26. 08:33
 14/22 anonim ***** válasza:
59%
Attól még neked nem kell.
jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Szikszai.B ***** válasza:
76%

De miért beszélsz másokról negatívan a hátuk mögött? Hogy nevezhetsz valakit "nyomoréknak"?

Van baj a toronyban...

jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Szidod a főnöködet és csodálkozol, hogy visszamondják neki?

Nem vagy egy lángész...

jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

Abban igaza van a kérdezőnek, hogy ha én szövegelek valakinek valakiről, akkor függetlenül attól, hogy ezért mit gondol rólam, én jogosan várom el, hogy ne mondja vissza az illetőnek, pláne ha külön megkérem rá. A lényeg, hogy bizalmat szavazok neki.

Emlékszem gyárban dolgozva egy öregasszonyt megkérdeztem egy kolléganőről, aki épp elment rágyújtani, hogy hány éves. Megmondta, de utána ahogy visszajött, ott előttem kerekperec visszamondta neki, hogy kerdeztem, hogy hány éves. Azt hittem, a fejéhez vágok valamit.

jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és a kérdező munkahelyén egyértelműen képmutatás zajlik a kollégák részéről, hiszen ahogy írja, ők is szövegelnek a főnökről. Szemtől szemben meg nyalnak neki.
jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem beszelgetek senkivel 🤣
jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy jellemtelen sz@rházi vagy! Miért nem szemtől szembe mondod a bajodat? Engem a munkahelyen a kollégák 80%-a utál, mert mindig mindenkinek a szemébe mondom a problémámat! És elvárom hogy ők is azt tegyék, de sajnos ez nem működik! A legtöbb ember aljasul, a hátam mögött, általában szabim alatt, vagy ha kiteszem a lábam, már azonnal mocskolódnak. Egymás szemébe megy a seggnyalás, meg képmutatás, amúgy pedig utálkoznak. egy nagy képmutató banda. Én nem vagyok ilyen, azért annak örülök, hogy van néhány ember, aki tisztel és becsül is ezért a tulajdonságomért.
jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!