Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeken nem szokás hogy...

Munkahelyeken nem szokás hogy a nyári „nagy“ szabadságokat már jóelőre egyeztetik? Van ahol már januárban bekérik a szabis terveket nálunk meg még jún végén se lehet tudni, ki mehet és mikor-ez normális?

Figyelt kérdés
vagy csak simán egy szar heylen vagyok és kész?
máj. 2. 09:37
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem engednek szabit sem kivenni előre, márciusban próbáltam írásban szabit kivenni júliusra és azonnal visszadobták, hogy idézem nem látjuk még a nyarat.
máj. 2. 09:51
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
amúgyis miből mennétek nyaralni, hát hónapról hónapra éltek
máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken igen.
máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem zár be nyáron az alapítványi iskola? 😮
máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szolovjov ***** válasza:
Visszadobták? Én volt hogy ilyenkor mondtam a főnöknek, hogy vagy ,,B" betű (beteg) lesz a beosztásban, vagy ,,Sz" (szabi). A te döntésed. Egyből engedélyezte.
máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Csak van olyan főnök, aki ilyenkor fenyeget, hogy a B betűs esetben majd kopogtat az ajtódon a felülvizsgálóorvos.

Vagy pedig elenged vegül szabira, de utána megindítja az eltávolítási folyamatodat. Direkt probál hibákat találni a munkádban, és felmondásra provokálni.

Összességében nem sok főnök szereti, és nyeli le azt, ha egy dolgozó bármilyen szempontból fölébe kerekedik.

máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, majd betanítja azt, akit talál.
máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!