Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irdatlan büdös munkatárs...

Irdatlan büdös munkatárs esetén mit lehet lépni?

Figyelt kérdés

Érkezett egy 47 éves férfi kolléga szeptemberben. Ülő, összeszerelési munkát végzünk. A férfit mellém ültette a vezető asszony és én tanítottam be a munkakörét.

Sajnos már lassan 1.5 hónapja szagolom, ugyanis: embertelenül büdös a szája, rohadnak a fogai, és a cigitől, meg amit evett reggel néha fokhagyma, kolbászfélék és társai áradnak belőle. A ruhái eszméletlenül büdös lábszagúak, sőt a lábszaga az külön érződik a cipőből is annyira büdös. Ez a lábszag az, ami nyomot hagy maga után ez fix. Más is érzi persze, nem csak én, de én szívom meg a legjobban ezt.


Nyilván nem merek akadékoskodni, mert félek engem rúg ki a főnökasszony ha szólok, így egyelőre csak egymás között volt panaszkodás rá. Nem nagyon veszi észre magát, legtöbben kerüljük, ugyanakkor próbálkozik odajönni szünetekben és kontaktusba lépni velem is és másokkal is. Mivel én tanítottam be, így sokszor hozzám jön oda, hogy mennyit fejlődött és mennyivel gyorsabb észrevettem-e. Viszont durván megsérteni sem akarom, mert nem szokásom másokat megbántani. Lehet rossz körülmények között is él, nem tudom, de ez más borzalom. Ti mit tennétek ilyen esetben?


25/N



tegnap 22:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
79%
10-es, a kérdezőt valószínűleg úgy nevelték, hogy soha ne merészeljen nemet mondani vagy panaszkodni. Ez sajnos gyakori Magyarországon, és ezért sokan nem mernek szólni hasonló helyzetekben.
ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
En negyszemkozt megmondanam neki,h labdezofort vagy bizonyos fuszereket szorjon a cipobe. Negyszemkozt mondva nem olyan megalazo. Van a szagvaksag,hogy sokat erzel egy szagot es megszokja az orrod es mar nem erzed.
ma 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 lámlámnahát ***** válasza:
53%

ugye senki nem gondolja komolyan, hogy egy kirohadt pofájú, bűzös leheletű, mosatlan ruhákban járó görénynek, ha szólnak kedvesen, hogy figyeljen oda, akkor másnap vasalt armani öltönyben jelenik meg, dolce gabbana kölnivel a frissen borotvált nyakán, és méterről fog érződni a szájából, a frissítő eukaliptusz?


ne vicceljetek már, az ember nyilván menthetetlen.

ha csak nem hajléktalan valaki, akkor a bűzre nem mentség a szegénység. akinek pedig nincs igénye a tisztaságra, ott kár minden szóért.


kérdezőnek még peche is van ráadásul, mert ahogy elmesélte, nyomorult bűzbomba még kedves is vele, hálás, szóval jah, nagyon kínos a dolog.


viszont abból, ahogy főnökasszonyozik, kb. egy mísz, arrogáns picsát tudok elképzelni vezetőnek, ergo simán lehetséges, hogy itt az ideje otthagyni ezt a remek munkahelyet, és ehhez a kezdő lökést éppen büdöske próbálja megadni.

ma 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is volt hasonló bűzbomba. Ott 3 dolgozó közölte a vezetőséggel, hogy nem hajlandóak mellette dolgozni. Hát nem a 3-at rúgták ki utána, hanem az 1 büdöskét.
ma 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Misery ***** válasza:
Én nem értem, hogyha valaki krva büdös, akkor miért kell virágnyelven kommunikálni vele? Te nem akarod megbántani, de őt nem zavarja, hogy a világ kipusztul körülötte? Bocsánat, nem akarlak megbántani, de büdös vagy. Ezen mi a sértő? Ez tény. Fogadja el, hogyha nem ad magára, az visszatetsző.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
15-ös, nem virágnyelven kell. Közölni kell vele, hogy hordja el a bűzlő irháját, mert bele lesz baxxva a meszesgödörbe, közegészségügyi célból. Ha nem érti, vagy visszapofázik, bele kell baxxni a meszesgödörbe. Természetesen közegészségügyi célból.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!