Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vagyok ennyire unszimpat...

KenisMC kérdése:

Miért vagyok ennyire unszimpatikus egy kollégámnak ?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva.:


Nagyjából 3 hónapja vagyok a jelenlegi munkahelyemen.

Azt tudom mondani, hogy mindenkivel jól kijövök és szoktam beszélgetni is, sokszor ezek az emberek kezdeményezik.

Viszont van egy kolléga akinek abszolút unszimpatikus vagyok amit nem nagyon értek.. eleinte kezdeményezte a beszélgetést és érdeklődött aztán egy ideje levegőnek néz.

Köszönni azért köszön de látom és érzem rajta, hogy kerüli a tekintetemet vagy azt is, hogy bármi miatt szóba kelljen elegyednie velem.

Egy másik kollégámmal beszélgettem és rávezettem, hogy mondja el nekem valóban jól érzem e és azt mondta igen, valóban említette, hogy nem kedvel.

Okot nem adtam rá neki és persze tudom, hogy nem kedvelhet mindenki mindenkit de frusztrál mert elég sokat érintkezik a munkánk és zavaró, hogy mindenki máshoz hozzá szól csak hozzám nem..

Ti hogyan kezelnétek a helyzetet ?


Az illetőről annyit kell tudni, hogy nem egy társasági ember és eléggé bunkó paraszt idegbeteg stílusa van…(ezt más kollégák is mondják)


Tudom nem kellene vele foglalkoznom de eléggé nehéz.. mindennap váltakoznak bennem a gondolatok azzal kapcsolatban, hogy rákérdezzek e nála, hogy mi a baja velem vagy sem.



tegnap 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Tudat alatt emlékezteted valakire.
tegnap 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan szó hogy unszimpatikus. A szimpatikus ellentéte az antipatikus
tegnap 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudjuk, nem is fogjuk tudni, és jó eséllyel nem tudsz ezen változtatni, de két érett felnőttet a munkában nem kellene zavarnia. Ha mégis, mert olyan erős az ellenszenv, hogy a kolléga nem oszt meg dolgokat, nem működik együtt, akkor a felettessel, projektmenedzserrel kell egyeztetni.

Hogy emberileg hogyan érint ez, azon Te tudsz dolgozni.


#2: de van ilyen szó, használjuk, értjük, más nyelvben is van megfelelője (német), és aligha számít bármi más. Csak a nyelvművelés elvakult híveinek szemét szúrja, ha egy szó szótőve és előtagja két különböző nyelvből jön.

tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nincs ilyen szó de nyugodtan használd az értelmiségi emberek téged fognak buta parasztnak hinni emiatt nem engem. Ha nekem nem hiszel keress rá az interneten vagy kérdezd meg egy nyelvtan tanártól.
tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#2-es Te a kérdésre reagálni vagy itt, vagy kötözködni ?
tegnap 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötözködés ez hanem inkább segítség, segítek megtanulni normálisan beszélni. Mert a magad által kreált kis nyelvet és az ahhoz tartozó kitalált szavakat nem mindenki érti.
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-4-7 Köszönjük Emese!
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!