Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Z generációs munkatársakkal?

Figyelt kérdés

ma 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Belőlük is van mindenféle ember, nem tudnék rájuk húzni egy sablont. A gyárban a soron kedvesek, közvetlenek voltak, akikkel dolgoztam. Amikor irodába kerültem, ott már kicsit távolságtartóbbak voltak a fiatalok és magasabb lovon ültek. Nem hinném, hogy a környezet miatt, egyszerűen így jött ki.

Talán annyi közöst tudnék felmutatni, hogy jobban adnak magukra, jobban vigyáznak az egészségükre, többet sportolnak és jobban megbecsülik az állatokat. De ez csak az én észrevételem.

ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Aranyosak, sokat viccelődnek munka közben.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Kik azok a Z generaciosok?

Talan magyarul beszeljel hogy mas is megertse.

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


[link]


Szívesen.

ma 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

#3 ebben mi nem magyar? A Z betűt nem ismerted eddig? XD Vagy a generáció szót? Az is magyar…


Aranyosak, jófejek általában, viszont a munkáról az az elképzelésük, hogy lehetőleg ne kelljen csinálni semmit, de azzal sok pénzt keresni. És csaponganak, igaz ennyi idősen én is csapongtam, a stabilitás utáni vágy jellemzően később jön.

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Informatikai szempontból a legtöbb sajnos nagyon buta.

Ez nem csak az ő hibájuk, az egész országban egy kalap szar a középiskolai informatika oktatás. De azért az vicces, amikor a 24 évesnek én mutatom meg, hogy Excelben létezik kereső. Meg hogy Word-ben a bekezések közötti távolságot nem enterezéssel növeljük.

De neki kell a 12 generációs i7-es laptop, csak tudnám mire fel, mikor a Word ikonját is alig találja meg...

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk egy ilyen korú srác van. Én azt látom rajta, hogy nagyon jó teljesítményt tud nyújtani addig, amíg valami újdonság neki és motiválja a tanulás. Onnantól viszont, hogy úgy érzi, már megy neki, nem érdekes számára, és elkezd gányolni, mert csak le akarja tudni a feladatot, és mással foglalkozni, ami újabban érdekli. És ez nem egy-egy feladatkörrel van így, teljesen mindegy, mit csinál, mindent megun, amint úgy érzi, hogy stabilan tudja. Ennek következtében elég középszerű teljesítményt nyújt, hiába lenne képes többre. Semmi nem köti le sokáig, állandóan új ingereket keres.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!