Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondjak azoknak a kotnyele...

Mit mondjak azoknak a kotnyeles munkatársaknak akik azzal foglalkoznak van e párkapcsolatom illetve mikor lesz gyerekem?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyen dolgozok, ahol kevés a fiatal. Aki fiatal a zömének van családja, nekem nincs se párom és 80%- ra azt gondolom gyereket se akarok...Viszont azt se mondom,hogy soha, mert lehet még máshogy alakul.Egyedül szeretek a legjobban lenni, nem vágyók párkapcsolatra sem, kivéve ha az a férfi hozzá tud adni az életemhez, megbecsül, támogat, szeret, de ha lehúz, bánt, megcsal stb akkor inkább egyedül. Na már most van pár kotnyeles idős munkatársam, akiknek már tini vagy felnőtt gyerekeik vannak és az én magán életemmel foglalkoznak... Fogalmam sincs,hogy mit mondjak vagy,hogy reagáljak. Van olyan köztük aki le is néz emiatt. Nekem amúgy úgy tűnik,hogy azért az ő házasságuk nem olyan irigylésre méltó....
ma 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom. Es ennyi.vagy visszakerdezhetsz mert szerinted?
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Majd szólok időben"
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
foglalkozz a magad bajával - helyes és koptató válasz
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Ne haragudj, de a párkapcsolati dolgaimat magánügyként kezelem, a gyerek témát meg pláne!"
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ez egyelőre a saját dolgom, de, ha gondolod, szólok, ha ez változik."
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd őket arról, hogy ők hogy ismerkedtek meg a párjukkal, vagy ilyesmit. Az emberek szeretnek magukról beszélni, és közben el is felejtik, hogy mit kérdeztek, és sértődés sem lesz. Ha mégis faggatnának, akkor mondd azt, hogy majd te is elmeséled 20 év múlva. Addig várjanak türelemmel.
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Mindig lesznek akik rá vannak állva a témára! Nincs jobb dolguk...Mond nekik meg hogy Te nagyon jól érzed magad egyedül.
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg NEVETVE, hogy tud valakit aki nősülni akar, mert te benne vagy!
ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az (ön)ironikus beszólások segítenek. Nyilván ha van humorérzéked. Egyébként ahogy előttem írták, nem kell belemenni mélyen, rövidre kell zárni, lehetőleg kiosztás, megbántás nélkül, mert csak együtt kell majd dolgozni utána is. Az ilyennek meg úgyse tudod megmagyarázni az álláspontod, ha már van pofája a méhedben turkálni.
ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!