Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » SOS! Kotnyeles a szomszéd...

SOS! Kotnyeles a szomszéd öreglány?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és 14 éves húgommal már elegünk van abból, amit az ötlreglány művel. Ha látta valaki a Nap, széna csehszlovák trilógiában a banyákat, na azokhoz tudnám hasonlítani. Nyugdíjas, özvegy, unatkozik. Egész nap leskelődik, hallgatózik, nyitott ajtó és ablak résen bekukucskál, majd utána kombinál és a fél utcának kibeszéli. Sőt, sokszor még jegyzetelnj is látjuk, meg távcsővel !!! Legutóbb a húgomnak okozott galibát. Sima csókkal elköszönt a barátjától. Én is jelen voltam, szóval tudom mi történt és mi nem. De banya úgy adta elő a szüleinknek, hogy majd felfalták egymást és kifigyelte, hogy egymás nadrágjában nyúlkálnak. Én pedig a terhességi tesztet adtam át nekik a patikából. Pedig csak kamilla teát vettem. Mit tehetnénk ellene ? Már az idegeinkre megy. Engem is megalázott. Véletlenül leöntöttem inni valóval a nadrágomat és még aznap azzal fogadtak a haverjaim, hogy hallották brpisiltem. Legszívesebben felrúgnám.
2016. febr. 15. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Álljatok elé szépen, mondjátok el neki, hogy legyen szíves abba hagyni a megfigyelést, a kukkolást, meg a kibeszélést. Ne foglalkozzon a ti dolgaitokkal. Amennyiben nem megy, a rendőrségen feljelentést tesztek. Hátha bekussol.
2016. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

vagy azt amit az első ajánl, vagy ha nem marad abba akkor "Vigyázz kotnyeles, kukkoló, kombináló, hazudozó öregasszony!" táblákat ragasztasz ki :D


22F

2016. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Van rá lehetőség hogy normálissá legyen idomítva. Arra ügyelj hogy te semmi törvénybe ütközőt, de még szabálysértést se kövess el, viszont neki halmozódhatnak a vétkei. Ezzel is hátrányba kerül hozzád viszonyítva. Tudatára hozhatod hogy amit tett az a jó hírnév megsértését és rágalmazást is kimerítheti. Valamint a többi vétkeit is a szemébe mondhatod. Ha nem használ akkor megemlíted neki hogy jogorvoslathoz fogsz fordulni például a jó hírnév megsértése miatt, mivel egymás gatyájában nem nyúlkáltatok az utcán. Sőt a korod ellenére elfoglaltságot is adhatsz neki, egy társasházban mindig akadnak közösségi teendők. A zombiknak mindegy hogy miben vezetik le energiájukat. Ha nincs más lehetőségük akkor kártékonykodásban vezetik le. Mert hasznos tevékenység találásához buták. De ha valaki(k) gondoskodnak arról hogy hasznosan vezessék le energiájukat az ilyenek, akkor abban vezetik le és akkor kártékonykodni már nem marad erejük.

Meg szoktam én is nevelni a hasonlókat. Volt amelyiknek kb. 100 ezer Ft-jába is belekerült a sok bírósági büntetés, a végén inkább elköltözött mert félt hogy annyira hülye hogy újabb és újabb törvénybe ütközőt művel.

2016. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a környéken mindenki tudja, hogy ilyen, úgyhogy nem hiszem, hogy hisznek az ő pletykáinak.

A feliratok kiragasztása jó ötlet :D

2016. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Én ilyenkor szándékosan rá játszanék a dologra. Totál értelmetlen dolgokat tennék, pl. két vödröt összefordítva, óvatosan lépkednék, vagy madzagon húznék egy rossz pulóvert a folyosón, vagy nagyobb kartondobozba tennék egy kis üvegbe vizet, félig csavarva rá a kupakot, hogy csepegjen.


Lényeg, hogy lekösse a figyelmét és agyaljon a semmin, hogy mi lehetett az, közben meg rájönne, hogy totál hülye-idiótának van nézve és gyúny az egész

2016. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Az jó ötlet amit az 5-ös írt. Le kell kötni a figyelmét. Egyik ismerősömnek is volt egy rossz szomszédja. Aztán csinált vele olyat hogy vett egy üveg vágott savanyúságot amit át is alakított úgy hogy hányásnak nézzen ki és az ajtaja elé öntötte. A hülye szomszéd meg egész délelőtt hipós vízzel a folyosót sikálta mert azt hitte valaki odahányt. De addig sem ártott a normálisaknak. De betörők híresztelésével is ráijesztett. Erre felszereltetett három hevederzárat és rácsot az ablakára, így a rács miatt többé nem tudot kikönyökölni és kukkolni. Majd az ismerősöm csak ennyit mondott neki: Jól néz ki a rácsok mögött.

Amikor az én szomszédasszonyom hangosan pletykálkodott a folyosón, akkor mindig megcsörgettem neki a vezetékes telefonját és mire berohant hogy felvegye befejeztem a hívást. Persze a hívott szám elé üsd be a #31# karaktereket hogy ne jelezze ki a számodat a készüléke.

2016. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szüleitek hogy állnak a dolgokhoz? Ha nem ülnek fel a hülyeségeinek,addig Ok. Ők nem akarják kiosztani? Amúgy az ilyen nem áll le,míg szembe nem állsz vele és elbeszélgettek. Nem üvöltve,nem káromkodva,csak higgadtan,de azért úgy,hogy ha lehet összeszarja magát tőled,illetve vannak olyan témák (család hiánya,halál közelsége),amivel nagyot lehet szúrni. Tudom,jajj de nem szép dolog egy idős nőt kikészíteni idegileg,de szinte könyörög érte :) Nekem a szomszédomban lakott egy hasonló,az gyorsan elhordott mindennek,mire megszólaltam,gyorsan beszaladt becsapta az ajtót. Mikor visszamentem a lakásunk elé,megint kidugta a fejét,hogy mondjon valami kedveset... tiszta Tom és Jerry volt,míg egyszer nem sikerült szembeállni vele tárgyalni úgy,hogy ne tudjon elszaladni. Utána nyugodott le.
2016. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a szüleidnek kellene lerendezni, egy-két finom szúrással.

"képzeljék, a Jucika itt csókolózott a barátjával!"

"mi van, mama, irigykedik?"


Egyébként nekem is van leskelődős szomszédom, de nem bánom, hogy figyeli a jövés-menést, jobb, mint egy térfigyelő rendszer :D

2016. febr. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs demenciája az öregasszonynak? Mert akkor hiába beszélsz neki, ha beteg, nem érti meg úgyse.
2016. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!