Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit szólnátok ha a szomszéd...

Ti mit szólnátok ha a szomszéd tyúkjai a telekelválasztó drótkerítésnél legelnének és ezt látod szinte az összes ablakból és az udvarodon is kb.6 méterre tőled?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 23:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Semmit.
2016. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Te még jól jártál. A miénk még ki is támasztotta 2-3 helyen a kerítés alját botokkal, hogy át tudjanak jönni nálunk legelni... xD
2016. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar a tyúkok látványa, hadd kapirgáljanak; az már idegesítőbb, amikor a szomszéd átcsönget, és megzavar a munkában, mert éppen szomszédoló tyúkot akar hajkurászni.
2016. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Kerítés van, nem mennek át. Ha zavar a tyúkok látványa, akkor építs olyan kerítést ami eltakarja őket.

Vagy ültess a kerítés mentén valamilyen örökzöldet, vagy futtas a kerítésre borostyánt.


Nekem nem lenne ilyen problémám, szeretem a privátszférám így megfelelően elzárt lenne az udvarom.

2016. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Városon belül? Mert akkor szabálytalan az állattartás ilyen formában. Ha belvárshoz közel vagytok, vagy városnak a kertvárosi részén, és ilyen közel stb van, jelentsd fel a retekbe. Egyik haveromnék is feltolták a szomszédjukat, mert kertvárosban rakás állatot tartott a szomszédjuk, és állandóan érezték a disznószarszagot, meg tyúkok, kakasok hangskodását a kerítés mellett. El is kobozták az állataikat.
2016. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, engem nem borzaszt el néhány tyúk látványa. A kerítést meg csak nem fogják megcsócsálni.
2016. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Én már a kérdés lényegét sem értem... zavar hogy állatokat látsz vagy mi? Felőlem kecskék is legelhetnének ott vagy pulykák, nem mindegy?
2016. febr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

A telek elválasztó kerítésnél? Tyúkok? És legelnek is!? És pont hat méterre???

Ez nagyon durva. Nem tudom mit is szólhatnék erre...

2016. febr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Igen, igazad van. Én is szóltam a szomszédnak, kutyát, tyúkot, macskát tüntessen el és csak is huszonéves pucér lányokat tarthat a kertben:) Sőt, a kerítést is lebonthatja:)
2016. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Semmit.
2016. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!