Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit szólnátok ha a szomszéd...

Ti mit szólnátok ha a szomszéd tyúkjai a telekelválasztó drótkerítésnél legelnének és ezt látod szinte az összes ablakból és az udvarodon is kb.6 méterre tőled?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 23:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

szar kerítésre mondjuk én sem engedném hogy rátegyék a nádat (ha az enyém lenne) mert egy nagyobb szél oszlopostul pikkpakk kitöri.

nálam ugyan ez volt a helyzet, feltettem a saját kerítésemre a nádat, rá pár hónapra jött egy komolyabb nyári vihar, és 20 méter hosszan a földön hevert az egész kerítés náddal együtt.

persze az hozzá teszem hogy a vas oszlopok már majdhogynem el voltak rohadva...

szóval ha csináltok valami építményt a kerítés elé a nádnak, akkor masszív legyen mert a szél nagyon csúnyán el tudja rendezni az egészet.

hozzáteszem én azért tettem nádat a kerítésre, mert a szomszéd udvara kb úgy néz ki mint egy kisebb szeméttelep, ráadásul egész nyáron kint ülnek az udvaron 6-8-an, és bámulnak át hozzánk.

2016. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Pfff. Köszi a figyelmeztetést.

A szomszédnak masszív kerítése van. Szerinte a nád elrohasztja a drótot...

2016. febr. 13. 23:36
 23/23 anonim ***** válasza:
Amennyiben gyors megoldás kell,az övé mellé szépen felhúztok egy egyszerű drótkerítést(a saját telkeden oda teszed ahova akarod,semmiféle engedély nem kell rá)majd erre mehet a nádszövet,vagy belátásgátló háló.Kicsit hosszabb,de nagyon hatásos még a csodasövény,nálunk a kervégén már 3m -es tömör "fal" van belőle.
2016. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!