Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún mi volt az a...

Állásinterjún mi volt az a legfurább kérdés amit feltettek neked és nem voltál rá felkészülve?

Figyelt kérdés

okt. 8. 09:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A gyerekes kérdést én is megkaptam, de már 19 évesen. Abszolút nem voltam felkészülve a kérdésre, azt hittem ilyen fiatalon még nem kérdeznek ilyen butaságot.
okt. 8. 12:37
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a páromhoz költöztem (80 km) akkor megkérdezte az ottani interjúztató, hogy mi a biztosíték arra, hogy működni fog a kapcsolatom a párommal és nem fogok elköltözni, illetve felmondani? Mondtam neki, hogy semmire nincs biztosíték, húsz év házasság után is meglépik ezt emberek 😀 Bejött, mert felvettek.
okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
12: ezt nálunk is megkérdezte az egyik okos (nem a HR, hanem az egyik, nem túl tapintatos kolléga)... külföldi kollégát vettünk volna fel. Megkérdezték, miért költözött Mo-ra. Erre mondta a nő, hogy a barátja miatt. Kérdés: "na és mi van, ha szakítotok?"...
okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne lepődj meg kérdező a van-e gyerek kérdéseken. Amint menstruálni kezd valaki, azonnal rászállnak. Még a rokonok is.


Friss pályakezdőként egy workshopon egy nő rámlegyintett, hogy be se adjam a pályázatom, mert úgyis elmegyek szülni. Kb 20-22 éves voltam. 30+ vagyok, még most sincs gyerekem... 😑


Erről a témáról idehaza nem tudnak leszállni. Jó, aláírom vannak olyan gerinctelen nők, akik hisztiből elmennek inkább szülni, csak dolgozni ne kelljen a pfos melóhelyen, mert az ugye nem opció, hogy felmondanak. De azért a 90%-a nem ilyen.

okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az is érdekes hogy sokszor épp egy masik nő turkál a jelentkező méhében.

Van aki visszakerdezett hogy na es te mikor fogsz szülni?

okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Katona Dius ***** válasza:
100%

Nálam a gyerek témát egyszer egy olyan kisvezető kérdezte meg az interjún, ki nem sokkal azelőtt ment vissza dolgozni 3 gyerek megszülése után (kb 2 év korkülönbségek voltak a gyerekek között).

Megkérdezte, hogy ugye nem akarok a következő 10 évben szülni, mert nekik olyan nem kell, aki évekre elmegy szülögetni.

Hát mondom anyukám, nézz már magadra!

okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 De ő vezető volt, megtehette! Fordítva már nem esik jól nekik, mert azzal csak a "gond" van.
okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezték h mire gyűjtök, de úgy a semmiből. 20 körül voltam, mondtam h be kell fizetni a csekkeket és szeretnék külön költözni a szüleimtől, ők meg húzták a szájukat ??? what?
okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 Ennyi idősen már ferrarira kell gyűjteni🙄 (irónia)
okt. 8. 17:00
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a 3 műszakot hogy fogja bírni a párom..?! Mennyit vagyunk együtt, mi van ha megviseli a kapcsolatunkat?

Katona volt, sokat voltunk külön, ezt el is mondtam nekik, felvettek..

okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!