Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy teljesíthetnék jobban az...

Hogy teljesíthetnék jobban az állásinterjúkon?

Figyelt kérdés
Össze vissza dadogok, többször lefagyok. Próbálnám azt csinálni hogy direkt olyan helyekre megyek interjúzni, ahova alapból nem is akarok menni, igy nincs tétje, de továbbra is egy élet halál harcnak érzem.

tegnap 08:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Azok is emberek akik interjúztatnak..., nem vagy kevesebb náluk. Természetes, ha izgulsz szerintem. Felesleges +stressznek kitenni magad és olyan helyekre is beadni a jelentkezésed, ahová nem is szeretnél menni.
tegnap 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jön az olyan könnyen. Régen én is ilyen voltam, feszengtem, minden bajom volt egy interjún. Aztán, ahogy egyre több tapasztalatom volt munka területén és egyre bővebb lett az önéletrajzom, úgy lettem egyre magabiztosabb. Persze most is van bennem izgalom, ha jelentkezek egy állásra, de már sokkal lazábban tudom kezelni; nincs gyomorgörcs és lábremegés.
tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt nem tudom, de érdekel a téma. Ugyan úgy vagyok mint te. Nekem is az életem múlik mindenen.


Most egy olyan helyen dolgozok, ahol nem szeretek és már sírva jártam be sokszor, most épp itthon vagyok. De annyira nincs önbizalmam, hogy komolyabb helyekre elindulni sem merek. Problémát jelent a telefonálás is, már ott kész végem. Interjúkon is arcomra fagy a mosoly, hogy jó benyomást keltsek, takargassam a bizonytalanságom, de lehet pont ellentétes érzéseket váltok ki. Nem tudom előadni magam, nem tudok miről mesélni, mert nincs semmi különleges dolog az előéletemben ami a munkákat illeti. Minden rossz hangulatom kiül az arcomra és most minden vagyok, csak jó kedvű nem nagyon. Elő kellene adni, hogy mennyire ott akarsz X helyen dolgozni, de úgy kell ezt tennem hogy fogalmam sincs mit akarok dolgozni egyáltalán.


Sokat kellene szerintem gyakorolni itthon is, magamban a beszédet, mert az nem megy nekem. Meg kellene magam erőltetni tudom és egyszerűen nem tudom elkezdeni, annyira félek. Attól is félek, hogy nagy nehezen felvesznek egy jobb helyre aztán nem tudok helytállni. Van rossz tapasztalatom az első munkahelyen, ledegradált a főnökasszony első nap, hogy mivel kezdő vagyok és nem több éves tanfolyam keretében szereztem meg a szakmát, úgyis hülye vagyok hozzá (bolti eladó munkakörről beszélünk). Még aznap elment a kedvem az egésztől... Meg alapjáraton az egész életemet ez a rettegés kíséri végig valahogy, gyerekkorom óta.

tegnap 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, én most nyáron mesterfelvételi interjún is tök izgultam, pedig olyan helyre mentem ahova nem is akartam, úgyhogy pont leszartam az egészet. Ez van, ez ilyen :D
tegnap 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!