Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire red flag ha egy cég...

Mennyire red flag ha egy cég többször is lemond egy állásinterjút?

Figyelt kérdés

Nagy multinál lett volna 2. körös, online interjúm az adott részleg külföldi vezetőjével.

Végigvártam a megadott idősávot, senki nem jelentkezett be. Írtam ezután a HR-nek, hogy mizu, azt írták hogy a vezető is az utolsó pillanatban mondta le, egyeztetnek másik időpontot. Úgy voltam vele, hogy oké, nyilván bosszantó meg előtte/közbe is hívhattak volna a HR-től, hogy ne várjak fölöslegesen, de végülis biztos tényleg fontos dolga jött közbe.

Eljött a második alkalom....és ugyanez történt, ami azért kicsit fura.

Egyébként régebben úgy voltam vele, hogy a kis cégek a legembertelenebbek, de kezdem azt tapasztalni elég sok interjú után, hogy a nagyvállalatok még szemetebbek ebből a szempontból. Ha nem fontos nekik az egész, akkor csak utasítsanak el.


aug. 9. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
5/7
aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A harmadik ilyen után én hagynám őket a f@szomba, és keresnék normálisabbat.
aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én hagynám a fenébe.

Nekik nem fontos. Oké, akkor hülyítsenek mást.

aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg okot el tudok képzelni amiért egy külföldi vezető nem tudja megtartani az interjút.

pl. mivel külföldi - sok gond volt mostanában a repülőgépekkel, akár az is bekavarhatott.

Betegség - nem fogják az orrodra kötni ha megbetegedett.

Lehetnek egy cég életében olyan beütő problémák, amik fontosabbak mint egy lehetséges kolléga interjúja.


Lehet rögtön rosszindulatot feltételezni, de ahogy a mondás is van" mindenki magából indul ki" - el lehet gondolkozni kiben van még rosszindulat.

aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját magának az.
aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!