Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi fizut szoktatok kérni...

Mennyi fizut szoktatok kérni állásinterjún?

Figyelt kérdés
Pénzügy számvitel területen dolgozok, angolul egy SSC-ben , 1-2 éves tapasztalatom van és közgazdász végzettségem. Beszélek spanyolul és németül is. Mennyi bruttó bért tudnék kérni ezekkel a paraméterekkel? Ti hogyan szoktátok a bért megtárgyalni?

szept. 15. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kellenek e ezek a nyelvtudasok, és egy kell, vagy mind a kettő.
szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Minél magasabbat, mert ha nagyon fölélövök, legalább megmondják, mi a maximum amit adni tudnak és tudok dönteni, hogy jó-e. Ha meg alá, akkor lelkesen bólogatnának, hogy jaaa pont ennyire gondoltak, aztán örülnek a markukban, hogy megspóroltak egy 100-ast.
szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es

Én eddig mindig kértem többet de valahogyan sosem tudtak adni annyit és általában nem mondják el hogy mennyi a max amit tudnak fizetni. Hogy csinálod?

szept. 15. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

300-350 nettot(profession nettoban kéri)

Eddig sehova nem vettek át.

Jelenlegi melomban kapok 280 at eddig nincs olyan munkahely ahol megadnák.

De ez vidék..

szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Budapesten érdeklődnék.
szept. 15. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Normális helyeken meg van határozva a bér, nem pedig licitálós kívánságműsort játszanak az állásinterjún.
szept. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne a kéréseket guglizd, hanem azt, hogy a hasonló munkakörben mennyiért dolgoznak és te hozzájuk képest mit tudsz felmutatni
szept. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os, például hol?? Mindenhol neked kell a bérigényedet megadni!
szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Netto 280?? Az nagyon kevés
szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Nyugat-Európában nincs ilyen. Itt minden munkakörben meg van határozva egy adott bér, amit mindenki kap, amikor kezd. És utána az idővel arányosan emelkedik. Persze itt is igazodnak az inflációhoz. Eleinte volt, hogy megkérdeztem állásinterjún, hogy mennyi lenne a fizetés (vendéglátóipari állás volt), és a tekintetükből azt olvastam le, hogy hülye kérdésnek tekintik. Hisz megvan, hogy mi az órabére a munkakörnek, csak rá kell keresni a neten.
szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!