Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék kialkudni...

Hogyan tudnék kialkudni állásinterjún heti 1-2 nap Home office?

Figyelt kérdés
Tapasztalalaitokat leírnátok légyszi!

júl. 25. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagyobb cégnél sehogy, mert pontosan annyit fognak adni, amennyit a céges szabályozás megenged
júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha alkudozni kell, már rég rossz. Beígérik, aztán nem lesz belőle semmi. Olyanhoz menj, ahol alapból is felajánlják és belefoglalják a szerződésbe is.
júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbben ha nélküle nem vállalod.

Amiben megállapodtok mindenképpen kerüljön bele a szerződésbe is.

júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi a munkaköröd?

Miért kell a home office?

Csak azért, mert másnak is van és jaj de menő vagy van valami értelmes jogalapod?

Ha mondjuk kapsz 2 home office-t, de cserébe kevesebb a fizu, az rendben?

júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


Home Office és még a fizu is kevesebb? Te hol élsz? Nálunk a cégnél azért találták ki a heti 2 nap Home Office-t, mert így olcsóbb a cégnek, ezekre a napokra nem kell takarítás, és nincs áram- és gázfogyasztás. Ráadásul mindenki a saját gépén dolgozik otthon, tehát tiszta nyereség a cégnek.

Te ezt fordítva látod? Leírnád, hogy miért?

aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 itt Pesten alap a legtöbb irodai munkánál már a home office. Miért? Mert rengeteg időt és üzemanyagot spórol az ember azzal, hogy nem kell bejárni, mikor otthonról is el tudod végezni ugyanúgy a munkát.
aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Amennyiben a cég semmilyen benzinköltséget, vagy útiköltséget nem térít a munkavállalónak, nálunk térít, szóval ez így nem releváns, amit írsz.

A kérdésem arra vonatkozott, hogy a cégnek milyen anyagi hátránya van abból, ha HO-ban dolgozol. Itt Pesten. Én is itt vagyok, nem Londonban.

aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kései Sirató ***** válasza:
Kérd, hogy kerüljön bele a szerződésedbe.
aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
#7 én munkavállalóként ezt a részét leszarom a dolognak. Nekem elvárás a home office, ott dolgozok, ahol van rá lehetőség. Ennyi.
aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy van olyan cég ahol a privát gépeden dolgozol home office-ba…
aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!