Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehetséges választ...

Milyen lehetséges választ lehetne adni az állásinterjún a következő kérdés: Miért hagyja/hagyta el a jelenlegi/előző munkahelyét?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy multinál dolgozok, de nézelődök más cégek felé ( alacsony bér miatt). Mindezt figyelembe véve milyen lehetséges válaszokat tudnék adni a fenti kérdésre? Köszönöm a segítséget!

júl. 25. 16:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérdésre*
júl. 25. 17:06
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy milyen pozícióban szeretnék elhelyezkedni. Pl.: sales pozícióknál nem tekintik problémának, ha valakit pénzzel lehet motiválni.


De a legtöbb helyen, ha azt mondod, hogy az előző helyet a pénz miatt hagytad ott, kelthet egy olyan benyomást, hogy egyből lelépsz, ha kapsz egy jobb ajánlatot.

júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy nem találom kielégítőnek a továbbképzéseket vagy annak hiányát és a munka számomra már monoton.
júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A régi helyen nem volt lehetőségem egy ponton túl tovább fejlődni, monotonná váltak az ottani feladatok, nem voltak kihívások.
júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Az én válaszom: Mert két náci qrva kiprovokálta hogy rájuk b@sszam a munkahelyi bejárati ajtót!
júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös! Jó lenne ilyeneket mondani, de sajnos nem lehet. Nekem is volt szar munkahelyem, de nyilván nem mondtam azt hogy szar mert akkor nem vettek volna fel. Sajnos ilyen hazug világban élünk. A kérdésem pedig komoly volt.
júl. 26. 01:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez a kendőzetlen igazság! :/
júl. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Fel vagyok véve, Főnök úr?!
júl. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
"a kevés volt a pénz" pont releváns válasz.
aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Új kihívásokat keresek, én kb ennyit szoktam mondani.
aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!