Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kellenek az állásinterjú...

Miért kellenek az állásinterjúk? Miért nem vesznek fel csak úgy simán?

Figyelt kérdés
Mennyivel jobb lenne, ha nem kellene száz emberrel versenyeznem. Sok helyről vissza sem hívnak, bár lehet annak az az oka, hogy nem pont azon a helyen élek, ahová beadom az interjút. Hiány is van az önéletrajzomban, mert depresszióval kezeltek. Sokszor azt érzem én ehhez az élethez kevés vagyok.
aug. 24. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert szimpátia alapján válogatják az embereket, sajnos jobb helyekre, de még akár rosszabb helyekre is főleg csókosokat vesznek fel. Engem árufeltöltőnek sem vettek fel, és meg se indokolták, miért utasítanak el. Nem értem, miért van ennyire szabad kezük a munkáltatóknak, nem szabadna engedni, hogy szimpátia alapján válogassanak ilyen szinten.
aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Mennyivel jobb lenne, ha nem kellene száz emberrel versenyeznem.

Es mennyire igazsagtalan azzal a szaz emberrel szemben.

Plusz, a munkaltatonak tudnia kell hogy alkalmas vagy-e a feladatra. Ahogy az interju a te javadat is szolgalja.

aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Kezdj el hazudni!


Nekem sajnos bevált

aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Állásinterjú nélkül?

Hogy érted, az első jelentkezőt felveszik, ha alkalmas ha nem?

aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdj el hazudni!"


Mit kell hazudni?

aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is depressziós vagyok
aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Ahogy az interju a te javadat is szolgalja."


Jó vicc. Csak azt szolgálja, hogy nem engem választanak, és továbbra sincs munkám.

aug. 24. 23:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy nyalizónak kell lenni ahhoz, hogy valakit ne veszélyeztessen a hajléktalansors... Más országokban is így van ez, vagy csak itt? Miért kell benyalni szinte kötelezően valahol ahhoz, hogy valakit foglalkoztassanak?...
aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős


Én diákmunkát próbáltam találni a nyárra, és visszaírnak Gmail-ben, hogy túl nagy az érdeklődés és várjak

aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Jó vicc. Csak azt szolgálja, hogy nem engem választanak, és továbbra sincs munkám.

Ami azt jelenti hogy mas jobban megfelelt, alap esetben. Meg te is kozelebbrol latod a leendo munkahelyet es vissza tudsz lepni ha valami nem stimmel.

Neked amugy tejlesen mindegy hogy hova es milyen munkara vesznek fel?

Mert nekem nem. Pont ahogy a munkaltatonak sem.

Nekem pl interjukon derult ki hogy hol vannak a hianyossagaim es hol kell meg csiszolni a tulajdonsagaimat.

aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!