Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondjak állásinterjún?

Mit mondjak állásinterjún?

Figyelt kérdés

Borzalmas vagyok szóban.


2 évet voltam könyvelő irodába, nem nagyon szerettem ott lenni. Az emberek nem voltak segítő készek, és sokat vártak el garantált bérminimumért.

1 éve hagytam ott a helyet, azóta befejeztem sulis tanulmányokat is. Hogyan magyarázzam ezt meg?


Pénzügyi területet szeretem, nem ezzel volt a gond. Viszont szeretnék egy komolyabb melót, ami kifizetődő anyagilag is. Egy jó helyet. Eddig mégis sikertelen voltam ebbe.



ma 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy van tapasztalatod az adott területen, de az elmúlt egy évben úgy érezted, önmagad fejlesztése és a tanulmányaid kiteljesítes tenne hozzá legtöbbet a későbbi karrieredhez. Most, hogy a kitűzött célokat elérted, készen állsz arra, hogy kamatoztasd az eddig tapasztakataidat és a frissen megszerzett tudásod.

Nem kell magyarázkodnod, hogy miért hagytad ott az előzőt. Ha mégis kérdik, mert szerettél volna önfejlesztésre koncentrálni, amiből leendő munkaadód is profitál majd.

ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék lehetőleg minél kevesebb munkatársi kontaktussal, lehetőleg kis energiabefektetéssel magas presztizsű munkát az átlagfizetés 3-4 szereséért végezni heti négy napon reggel 9-től du.4-ig, ebédszünettel
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2/2 Igen ilyet én is szeretnék, de Magyarországon élek és tudom, hogy ez egy álom.


Viszont szeretnék egy olyan munkát, ahol anyagilag és emberileg is megbecsülnek. Valamint az plusz ha a közeg normális és barátságos is.

ma 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél magyarázni?

Dolgoztál, aztán tovább fejlesztetted magad és most újra dolgoznál.

Egy interjú nem egy faggatás.

De 2 év tapasztalattal ne várj sokat.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ismerőseim nagy cégnél helyezkedtek el, bruttó 400-450e Ft-ért,cafeteria stb.. Tapasztalat nélkül... Fájó pont, hogy engem nem akarnak megfizetni. Pedig szorgalmas vagyok, fejlesztem magam, és ha kevés is, de van tapasztalatom is
ma 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Jó helyen volt, jó időben.

Azt, hogy szorgalmas vagy, azt előre nem borítékolható, azt csak te tudod.

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azzal van a baj, amit mondasz. Valószínűleg balfaszul adod elő magad, amiből azt gondolhatják, hogy teszetosza mulya vagy, aki nem birkózik meg a feladattal. Koncentrálj a kommunikációs készségeid fejlesztésére. Válaszolj meg random kérdéseket magabiztosan, átgondoltan, szépen kifejtve. Gyakoroljál.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz túl nagy kaliber.Itt is hülyére lettél véve és még észre sem veszed
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!