Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún mi volt az a...

Állásinterjún mi volt az a legfurább kérdés amit feltettek neked és nem voltál rá felkészülve?

Figyelt kérdés

okt. 8. 09:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
"Gyerek van??" -ezt így és képzeljétek hozzá a legparasztabb hangnemet.
okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
A legfurcsább szitu az volt, amikor 3 ember jött be a beszélgetésre és megkérdezte valamelyikük, hogy nyelvtudás az tényleg van? Gondolkodtam egy pillanatig, hogy átváltok és mondom, hogy folytathatjuk így is. Végül elvetettem az ötletet, mert úgy gondoltam, kínos lenne ha a háromból senki nem beszél angolul és beégetek valami "fontos" embert.
okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Fel voltam rá készülve, de akkor is furán jött ki.


Behívtak interjúra, ott már úgy beszéltek velem, mint aki a cégnél dolgozik, tehát biztos voltam benne, hogy fel fognak venni. Este fel is hívtak, hogy enyém a munka, örültem, tök jó volt. Majd fél óra múlva felhívott a főnökasszony, hogy elfelejtett valamit megkérdezni: Ugye nem akarsz gyereket, mert nem szeretnénk úgy járni, hogy felveszünk és elmész szülni.

okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezték, nős vagyok-e. Mondtam, nem. Erre azt kérdezték, hogy de voltam-e már az, van-e elvált feleségem, esetleg gyerek tőle.
okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt 3 munkahely miért????


(Külföldi állásinterjún)

Fiatal voltam 25 .

A poén ebbe az,hogy itt 14,5 évet dolgoztam.

Utáltam azt a HR-s nőt nagyon,én se voltam neki szimpatikus.

okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés volt, szimplán kijelentették, hogy fiatal nőként úgyis hamarosan gyereket vállalok... Ilyen lemondó hanglejtéssel. 1, 21 éves voltam, nem akartam a közelben sem gyereket akkor, főleg az akkori párommal nem. Másrészt ha ennyire előítéletes, nem is értettem akkor minek hívott be. Majd a végén közölte, hogy csak rajtam múlik akarom-e a munkát. Mondtam, nagyon szeretném. Aztán vissza se hívtak 🤣 ennyit arról, hogy rajtam múlik. Undorító volt az egész. A fiatalabb interjúztató fel akart volna venni pedig.
okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen kérdezik meg, ha valaki sűrűn munkahelyet vált, nyilván nem akarják, hogy ők is így járjanak. Ettől függetlenül úgysem tudja ellenőrizni, hogy valójában miért váltottál, de te is megkérdezed ismerkedéskor, hogy miért lett vége az előző kapcsolatoknak, nem? Valahogy el kell indulni, hogy megismerd a másikat.


Ettől függetlenül a legtöbb HR-esnek fingja nincs arról, amit csinál. Pont olyanok, mint az ingatlanosok. Kérdezel valamit és azt sem tudja, melyik bolygón van.

okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Van-e a családban vállalkozó, tervezek-e vállalkozni, mi a kedvenc weboldalam, csillagképem és még pár hasonló kérdés, még interjú előtt ki kellett tölteni egy 2 oldalas lapot, amin a volt munkahelyek felsorolása mellett olyan kérdések is szerepeltek, hogy szenvedélybetegségei, szedett gyógyszerei, előző munkahelyi fizetése, stb. fura volta az egész, mindez egy számviteli ügyintézői munkakörre, amiről kb 2 mondat ha elhangzott, örültem, mikor kijöttem, már akkor úgy voltam vele, ha hívnának is, ide soha, de szerencsére nem hallottam róluk többet.
okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

- hol lakom, kivel lakom együtt és kié az ingatlan

- az első alkalom, amikor megkérdezték, hol / hogy képzelem el magam 5 év múlva... aztán végül is ki tudtam mondani vmi alibi választ, hogy "több felelősséget szeretnék majd a munkámba", de mást hogyan... van, ami magánügy, van, amivel meg nem lehet előre tervezni

okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Van e most barátnőm?.. :D Mondom anyad
okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!