Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő abban az esetben,...

Mi a teendő abban az esetben, ha egy rosszindulatú kolléga a hátam mögött nagy valószínűséggel hazugságokat terjeszt rólam? Ti átéltetek hasonlót? (bizonyítani nem tudom, de sok jel utal erre)

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy vannak emberek, akik máshogy köszönnek/viszonyulnak hozzám. Én csak 5 hete vagyok a cégnél és minden akkor változott meg, amikor ő visszajött szabadságról.

Megjátssza magát, de valójában látom, hogy full gonosz ember.



aug. 19. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Ez csak feltételezés, vagyis semmi!
aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is van ilyen kolléganő sajnos. Mézes-mázas hangon, tündi-bündinek tettetve magát folyamatosan rosszindulatú megjegyzéseket tesz mindenkire, illetve a saját agyszüleményeit, pletykáit, úgy adja tovább, mintha tények lennének. Akkor döbbentem le igazán, amikor arról a kolléganőről, akivel nagy barátnők, szintén csúnyán beszélt a háta mögött. Sajnos meg sem tudja védeni magát az ember, hiszen nem vagyok ott, amikor pl. a hülyeségeit terjeszti rólam. Néha egy másik kolléga rákérdez, hogy mi az igazság, mert XY ezt meg ezt terjeszti. Így derül ki. Ha valakivel jóban vagy, esetleg kérdezz rá, hogy mondott-e rólad valamit az illető.
aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es

Ennél a nőnél ugyanez. Apróbb megjegyzései vannak, figyeli, nekem rosszul esett-e, amit mondott vagy nem. Én ugye új vagyok, a másik két kollégát dicsérgeti. Én meg új vagyok.

A szomszéd irodában az egyik nő, akivel szokott beszélgetni, kávézásnál meg felhozta, hogy “te meg úgyis elmész máshova”

Szóval ez a hülye, beteg nő is ezt csinálja és egy légtérben kell lennem vele.

aug. 20. 06:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!