Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy álljak középen a kollégái...

Hogy álljak középen a kollégáim és egy osztályvezető között?

Figyelt kérdés

Pénzügyi, HR, gazdasági osztályaink vannak, nyitott irodában dolgozunk, de rendszeresen negatív véleményük van az ov-ről. Az OV nem a főnökünk. Ő folyton ötletel, de meghallgatja a többiek ötleteit, javaslatait, nem tudom, hogy mi a bajuk vele. Hát igen, az új ötlettel, javítással munka van, kissé ki kell(ene) lépni a komfortzónából.

Miután nem a főnökünk, nem értem őket. De mégis együtt eszünk, iszunk, egész nap együtt dolgozunk.



aug. 19. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az egészet nem értem, amit ide írtál.
aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Értelmezhetetlen....
aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy bejársz és elvégzed a rád bízott munkát. A vitákban meg pártatlan maradsz.
aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi 3#, Te megértetted a lényeget, ezt fogom tenni.


1,2# volt egy sanda gyanúm, hogy a "középen állni" kifejezéssel probléma lehet. De úgy voltam vele, hogy felnőttek vagyunk...

aug. 19. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell középre állnod. Állhatsz az osztályvezető mellé, ha te látod az értelmét a tevékenységének. Ezt kellene segítened átadni a többi kollégának is, hogy ők is inkább előre akarják vinni a céget az egyhelyben toporgás helyett
aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!