Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mennyire gáz hogyha egy...

Az mennyire gáz hogyha egy nagyon ostoba hibát követtem el mint takarító?

Figyelt kérdés
Adott egy bolt ahol aug.1 óta dolgozok most.Azóta semmi probléma nem volt,semmit se hibáztam és nem volt problém se. De ma nagyon szétvoltam hullva. Van egy takarítógép amibe véletlenül domestost tettem(ami nem mehet bele)utána amikor vittem ki az üzlettérbe nem hajtottam le a karokat és az a rész ahol voltam tiszta víz lett így. Utána már rendesen végigmentem vele és semmi nem volt. Hogy lehet ezt a kollégákkal oldani azt hogy most mit gondolatnak rólam. Eléggé szorongós típus vagyok és szociális.fóbiás így inkább nem kérdeztem az elején. De most mit csináljak hogy ne gondoljanak komplett idiótának.Akkor mindeni arról beszélt és szinte mindenki olyan furcsán nézett rám mintha tényleg valami idióta lennék.

aug. 9. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Most komolyan téged tényleh egy takaritogép érdekel meg a domesto meg egy kis pocsoja? Bakker életed az nincs?


En speciel egyszer elátattam az irodát másszor majdnem felgyújtottam véletlen de még abbol se lett olyan téma hogy nekem ezekről kérdezgetnem kelljen.

aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Hu bocsi az elutesekért.

Jav tényleg, domestos

Én eláztattam

aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A szorongásodon lehet segíteni terápiával. Ha komolyabb a gond, akkor gyógyszerekkel is. Az emberekkel való kapcsolatodon tudsz javítani. Akkor ha tudsz jobb kapcsolatot ápolni velük, akkor ők is elnézőbbek, együttérzőbbek lesznek veled. Viszont nagyon sok ember lesz a jövőben aki szimplán mérgező ember és egy lélegzetvétel miatt is kigúnyol, kinevet meg megakar majd alázni mindennel. Ezekkel az emberekkel nem lehet mit kezdeni, neked kell erősebbnek lenni.
aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Annyi kimaradt, hogy hibázni mindenki szokott, figyelj oda legközelebb jobban. De szerintem itt a szorongás amit érdemes lenne próbálnod javítani.
aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őket se a takaritogep eredkli hanem hogy mikor van mar munkaido vége.
aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
5 ös. Ja ja egy normális munkatársat az érdekli. Nekem viszont volt már olyan aki minden apró hibámba, belemagyarázta, hogy mennyire buta vagyok és kigúnyolt mások előtt a hátam mögött (pedig mérföldekkel ostovább volt és jobban is végeztem a munkám mint ő) Egy mérgező ember volt aki szeret ártani másnak.
aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Akkor őket is a takaritogép érdekli🤣


Sok hulye egyhelyen.

aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te nem az a kérdező vagy, aki skizofrén és máskor is kényszeresen írogattál a főnöködnek Messengeren?
aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1: Lehet, hogy OCD-s (kényszergondolatai vannak). Az pedig néha elég komoly is lehet, igencsak le tudja rombolni az ember hangulatát akár teljesen hirtelen. Tapasztalatból beszélek.
aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es


A munkájában hibát vétett és szorongó típus. Lehet neked vicces és lenézéd de másnak nem. Több eq-ja van, és ez számít.

aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!