Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Takarító cégek mennyit fizetne...

Takarító cégek mennyit fizetnek a takarítónak?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom, mellette takarítók. 2-2,5 ezres órabérrel. Meg fog szűnni a gyár úgy néz ki.. érdemes takarító céghez elmenni dolgozni?
máj. 28. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább vállalkozóként csináld.
máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Petákokat.
máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikhez mész. Van amelyik be sem jelent rendesen ott többet..
máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Takarítóknak csak is vállalkozásba érdemes gondolkoznia.

Ha van egy ügyes és precíz csapata, fontos hogy megbízható legyen, és egy nagy ismeretségi körre, akkor elég gyorsan meglehet belőle gazdagodni.

máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: de hogy? Ha én keresek 4 óra alatt 10-12 ezer forintot, akkor mennyit kell vállalkozóként kérnem ilyen esetben, hogy én és a takarító is jól járjunk?
máj. 28. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában négyzetméterben szokták számolni az árakat. A nagytakarítás az külön plusz. De ha ennyire nem vagy jártas benne, úgy ne kezdj bele. Egyébként meg nem tudod megszedni magad, attól mert jól dolgozol. Láttam már pár takarító céget. Nem tisztán mennek a dolgok, ha csak nem ismersz valami fejest és nincsenek kapcsolataid, akkor már buktad.
máj. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!