Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem takarítónak de...

Jelentkeztem takarítónak de nincs is gyakorlatom, így esélytelen?

Figyelt kérdés

Az elvarasokban ott volt hogy 'hasonló területen szerzett gyakorlat' de nekem még munkám se volt soha.

Vasárnap reggel jelentkeztem eddig semmi válasz. Szerintetek ha felhivom és rakerdeznek a gyakorlatra és azt mondom nincs nem néznek hülyének, hogy akkor minek jelentkeztem?


2021. aug. 26. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg elúszott de ha nem találnak mást akkor elővesznek majd téged, szóval ebből a szempontból nem baj, hogy jelentkeztél.


Jelentkezz máshova is.

2021. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Miért pont takaritó, első munkahelynek..?
2021. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mar bármit elvallalnek. Gyarba is jelentkeztem de lányt nem vesznek fel.
2021. aug. 26. 18:24
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
hol laksz?
2021. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Győr
2021. aug. 26. 18:32
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
3.lányokat is felvesznek gyárba..persze gyártól függ.
2021. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom milyenek a győri viszonyok, de azért mégiscsak egy megyeszékhely.. Szerintem pesten ezzel nincs nagy probléma,aki dolgozni akar az talál.
2021. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, mikor nem volt munkám suli után. Jelentkezni akartam takarítónak, de kikötés volt, hogy csak középkorú nők mehetnek gyakorlattal. Ezért esélyem nem volt.

26N

2021. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb takarító munkára sajnos tényleg csak a tapasztalattal rendelkezőket hívják érthetetlen indokból..olyan hirdetést kell nézni ahol nincs megkötve a tapasztalat, csak hogy takarítót keresnek.
2021. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Biztos van gyár, ahol nem kell nagy izomerő, oda vesznek fel nőket is. Én két gyárban is dolgoztam, sok nő volt ott. Én a helyedben kikeresném az összes nagyobb győri céget, és elküldeném az önéletrajzom, hátha megtetszel valahol.
2021. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!