Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem takarítónak de...

Jelentkeztem takarítónak de nincs is gyakorlatom, így esélytelen?

Figyelt kérdés

Az elvarasokban ott volt hogy 'hasonló területen szerzett gyakorlat' de nekem még munkám se volt soha.

Vasárnap reggel jelentkeztem eddig semmi válasz. Szerintetek ha felhivom és rakerdeznek a gyakorlatra és azt mondom nincs nem néznek hülyének, hogy akkor minek jelentkeztem?


2021. aug. 26. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Olyan munkára jelentkezz amit akarsz is csinálni. Azért is átnézhetnek rajtad, mert tudják hogy csak 1-2 hónapig csinálnád, ha normálisan csinálnád egyáltalán.


Gyárakba biztos felvesznek, hülyeség hogy nem. Ott is olyan helyet nézz ami úgymond illik hozzád, tehát lehetőleg ne a nehézfémipar területére akarj betörni, ahol elvárás az erős fizikum, hanem ajánlatosabb maradni pl. az élelmiszeripar vonalán...


Kereskedelembe szintén folyamatosan keresnek embereket, legyen az árufeltöltés vagy kasszázás. Nem létezik, hogy fiatal csajként sehova nem kellesz, ráadásul diákmelókból is millió van.

2021. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
A takarítás lényege: fentről lefelé, bentről kifelé. Ehhez nem kell különösebb gyakorlat - már csak azért sem, mert teljesen mindegy, milyen eszközparkra nyújtod be az igényedet, akkor is azzal kell főznöd, amit ott helyben a kezedbe nyomnak. Sokkal komolyabb kihívás az erőnlét és hogy bírja-e a derekad, a lábad a folyamatos fizikai igénybevételt.
2021. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell csinálni. Mert 2 okjt is elvegeztem amiben volt takarítás modul
2021. aug. 26. 19:46
 14/17 A kérdező kommentje:
Meg volt egy 4 hetes bolti árufeltöltö gyakorlatom. Ott is kellett takarítani.
2021. aug. 26. 19:51
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
14-azért árufetöltési takaritás teljesen más mint a szakszerű takarító munka..én voltam árufeltöltő.
2021. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy gyárban nem vesznek fel dolgozni Győrben meg főleg nem.Rengeteg nő dolgozik gyárban,fizikai munkásként is
2021. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az hamar kiderül a gyakorlott szemű ember számára, hogy nincs gyakorlatod, - az egyetlen, amibe talán kapaszkodhatsz, hogy megkéred a munkáltatót, adjon arra neked egy esélyt, hogy bizonyíthasd a rátermettségedet, munkához viszonyulásodat! A számtalan sebből vérző része az ennek, hogy a "rátermettség" fogalmát - úgy 2000 környékén - törölték a magyar értelmező kézi szótárakból, - munkáltatói oldalról tojnak arra, hogy rátermett-e valaki az általa betöltött állásra vagy sem.
2021. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!