Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért provokáció ha irodai...

Miért provokáció ha irodai dolgozóként takarítónak jelentkeztem a céghez ahol irodista vagyok? Az ok: a takarító többet kap mint az irodista.

Figyelt kérdés

A cégnél elment a takarító új ember kell. Fut az álláshirdetés. Én ott dolgozom irodai admin dolgozóként és beadtam a jelentkezést. Minden formaságra ügyeltem szépen postán levélben fényképes életrajzzal motivációs levéllel. A főnök ordított szerinte provokálok.

De miért?

Meg is mondtam neki. Én itt irodistaként diplomával 8 órában vagyok nettó 85-ös fizuval.

Határidők tömkelege időre jönni felelősség ha nem végzel maradhatsz ott pluszban amiért semmit se kapsz. Ezért nettó 85.

És a takarító 6 órában akkor jön megy mikor akar felelősség semmi a munkáját a kutya se ellenőrzi olyan mocsok van hogy belefulladunk sztem semmit se csinál nagyjából. És ezért 6 órára (amit a kutya se ellenőriz!) nettó 75.

Elvileg délután kettőre jön + 6 óra 20ig ott kéne lennie mikor én 16-17hkor megyek már nem látom. És 14 körül jött… és még pénzt is kap ezért? Vállalom! Halál komolyan!Akár a meglevő munka mellett akár helyett! Vállalom! Hol a szerződés! Aláírom.

A főnök meg ordít hogy provokáció.


De miért? Árulja már el nekem valaki! Könyörgöm!

Tán azért mert rávilágít arra hogy a cég egy felelősségteljes határidős kvalifikált diplomás dolgozóját még annyira se becsüli mint egy padlónyalót?


2016. júl. 15. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"még annyira se becsüli mint egy padlónyalót?"


Köszöbjük.

2016. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

az emberek annyira féltik az ülőmunkájukat, hogy csak na.

És a minimálbér környékén, már az is csoda, ha valaki fizikai munkát elvállal, ebben nagyobb a hiány hidd el.

2016. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
ezt már egyszer írtad, a többi hasonló kamukérdésedde legyütt
2016. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

jogos! bár 2 dolgon csodálkozom:

1) irodai munkára bejelentve 8órára nem sok mindenre adnak csak brutto 130-at

2) takarítást külsős cég szokta végezni nem vesznek fel takarítókat saját alkalmazottként a cégek

2016. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, de régen volt ez a kérdés. Régen kiírtad hetente, most meg már egy fél éve nem...


Mi van, megint unatkozol?

2016. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:
Ez a kérdező már vagy 100 hasonló kamukérdést kiírt...
2016. júl. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A múltkor még tanár voltál, nem irodista...
2016. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!