Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire ostoba minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ostoba minden nő, vagy csak én futok folyamatosan ilyenekbe? (A kérdés célja nem provokáció)

Figyelt kérdés

Annyira szeszélyesek, fogalmuk nincs mit akarnak, kevernek össze-vzssia, konkrétan 2 hétnél tovább nem lehet velük bírni. És még csodálkoznak, hogy csak szexre kellenek.. más nem is lehet, mert elmeosztályon köznék ki tőlük.

Klasszikus szöveg: biztos rossz helyen ismerkedek, és mindig csak a tipikus r***ncokat fogom ki. Válasz: nem, alig járok diszkóba, szinte alig volt onnan valaha is folytatás. Teljesen véletlenszerű helyeken ismerkedtem meg eleinte tök kedves, normálisnak tűnő lányokkal akik rövid időn belül kb az agybajt hozták rám. Miért van ez?


2016. júl. 7. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Vannak normális lányok. Hogy te miért nem találsz, azt nem tudhatjuk. Mit vársz ettől a kérdéstől?
2016. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Tudod van az az elmélet,miszerint,ha mindenkivel ugyanaz a problémád,akkor nem biztos,hogy a probléma bennük van...sokkal inkább benned.
2016. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Női logika/viselkedés, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.
2016. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező egy hülye, jajj bocs, nem provokáció.
2016. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezen az oldalon teljesen mindegy milyen problémát írsz ki, a baj úgyis mindig veled van.
2016. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
mert egy kaptafák a nők !! én is ilyenekbe botlok mindig
2016. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem már inkább aza fura, ha normális valaki. :D
2016. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy én is. Sebaj, velünk van gond és minden lány kedves, értelmes, érzelmes, őszinte és korrekt.
2016. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, barátom, egy leckét pont annyiszor kapsz meg az élettől, amíg meg nem tanulod. Úgy fest, te azért kapsz mindig ugyanolyan nőket, mert még nem tanultad meg, hogy kerüld ki őket.

Ha ez vigasztal, én meg mindig ugyanolyan férfiakkal futok össze.. Csak nekem eszembe se jut a férfiakra kenni a dolgot.

2016. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Egyszerű a magyarázat: huzatos az összes nő.
2016. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!