Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után folyamatosan keres, de mindig lemondja. Miért?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot már 4-5 hónapja és kb 3-4 hete randizgatunk is. Még semmi nem történt, csak ismerkedés van. Szóval általában mindig megbeszélünk egy időpontot, de aztán átrakja. Ezt miért csinálja? Nagyon nem értem... Tudom, hogy tetszem neki. Esetleg nem biztos magában, vagy szerintetek mi lehet az oka ennek? :)

mindketten 24 évesek vagyunk.


2016. jan. 7. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őt?

Valszeg programja van, ha egyetemista, akkor vizsgái, ha könyvelő, akkor zárások, ha más munkahelyen, határidő, lehetnek családi problémák, meg úgy bármi.

2016. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dolgozik igen. Csak általában meséli, hogy most haverjával megy munka után ide...vagy munka előtt oda. És akkor én? Velem miért nem lehet betartani a megbeszélt randit? :/ ezt nem értem. Nem akarok ezen fennakadni, csak úgy böki a szemem, hogy akkor most magával nincs tisztában, hogy akar e valamit vagy csak szórakázik. gondoltam megkérdezlek titeket, hátha nektek jobban átlátható.:D
2016. jan. 7. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a folyamatos lemondogatás már sokadik alkalommal történik, akkor én biztosan rákérdeznék, hogy esetleg van valami baj, vagy ilyesmi, mert azt tuti nem hagynám, hogy hónapokig húzzák az agyamat.
2016. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van! Kérdezz rá, ne hagyd, hogy hónapokig szórakozzon veled. Millió plussz egy oka lehet, de ha nem ad rá normális magyarázatot, akkor ott valami nem stimmel.
2016. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mit kérdezzen? Már kérdezte, de mindig van kifogás. Nem kell foglalkozni vele, majd ő fog keresni, abban biztos lehetsz. Ha meg már nem tetszel neki, vagy van neki valaki más, akkor nem fog törődni veled és tudod akkor mi az ábra.
2016. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!