Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan hely ahol a takarító...

Van olyan hely ahol a takarítóktól elvárják, hogy minél kevesebbet legyenek szem előtt? Miért? Lenézik őket vagy hogy van ez? Tudtok ilyenről konkrétan?

Figyelt kérdés
jún. 8. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mármint milyen helyen? Általában akkor szoktak takarítani, amikor nincs senki a munkahelyen/irodában. Egyébként meg persze, hogy ne legyenek útban, zavaró.
jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Katona Dius ***** válasza:
78%
Én még nem dolgoztam ilyen helyen, de biztos van.
jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a konyhában meg az étkezőben lehet enni, nem szól senki érte.
jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyenek vagy legyenek?
jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk munkaidő után jönnek egy órával a takarító kollégák. De napközben is jelen van egy két kolléga a folyosókon, konyhában és az ügyféltérben. (minden nap sok ember fordul meg nálunk).


Nálunk elvaras is, hogy jelen legyenek, mert szükséges napközben is. Ráadásul tök jó fejek, én rendszeresen együtt szoktam ebédelni az egyik takarító kolléganovel, és bármikor tudom hívni napközben is, ha baj van. (múltkor véletlenül levertem egy virágcserepet, ami szanaszét hullott, hívtam, és jött azonnal... Megcsináltam volna én is nyilván, csak nekünk nincs seprű, lapát, semmink ehhez.)

jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

A felmuvelt sznobok nezik le a takaritokat. ;-)

Az a lenyeg, hogy keznel legyenek, amint szukseg van rajuk, de egyebkent ne legyenek ugymond utban ugy, hogy akadalyozzak a munkat. ;-)

jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Elég gazdag vagyok azaz lettem és nagyon utálom mikor lenézik a takarítókat,mosogatókat,utcaseprőket.

Minden munkânak a tisztaság az alapja.

Én még szívesen is beszèlgetek velük

jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Irodában nálunk azért, hogy ne csússzon el senki a felmosott padlón. Meg a porszívó zaja se zavarjon senkit. Asztalt is jobb úgy letörölni, ha nem kell kerülgetni a másikat.
jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, van, ahol lenézik őket. Van az is, hogy eléggé szócsövek a takarítók, és inkább száműzik őket.
jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem azért, mert lenézik őket!

Hanem mert semmi értelme pl felmosni úgy, hogy azt 5 perc alatt 20 ember összejárja.

Jobb helyeken akkor van takarítás, mikor már/még nincs ott a többi dolgozó.

jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!